Papildyti įtarimai Visagino merei tiriami nebetaikant suėmimo

Panevėžio apygardos teismas, išnagrinėjęs Visagino savivaldybės merės Dalios Štraupaitės gynėjo pateiktą skundą ir susipažinęs su Specialiųjų tyrimų tarnybos Panevėžio valdybos pareigūnų surinktais byloje duomenimis, konstatavo, kad jų pakanka pagrįstai įtarti D. Štraupaitei piktnaudžiavimu tarnyba, tačiau patenkino gynėjo prašymą nebetaikyti šiai įtariamajai suėmimo, nes, teismo manymu, šį tyrimą dabar jau galima tęsti paskyrus ir švelnesnes kardomąsias priemones.

Šių metų rugsėjo 24 d. Panevėžio miesto apylinkės teismas leido suimti Visagino merę, kuri buvo sulaikyta įtarus piktnaudžiavimu tarnybine padėtimi. Įtariamosios suėmimo taikymo metu tyrėjai nustatė naujų reikšmingų tyrimui duomenų, kurių pagrindu jai buvo pateikti įtarimai ir dėl kyšininkavimo.
Ikiteisminį tyrimą dėl galimai Visagino savivaldybės merės D. Štraupaitės įvykdytų nusikalstamų veikų kontroliuoja Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai, atlieka Specialiųjų tyrimų tarnybos Panevėžio valdybos pareigūnai.

Panevėžio apygardos prokuratūros inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas