Kratų metu pareigūnai rado cigarečių ir kuro

Kaip pranešė Utenos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, policijos pareigūnai vykdė reidą Utenos apskrityje ir rado didelius kiekius kontrabandinių cigarečių ir nelegalaus dyzelinio kuro.

Vasario 15 dieną atlikus kratas pas Visagino miesto gyventoją, rasti ir paimti 4 576 vienetai baltarusiškų cigarečių pakelių. Jų bendra muitinė vertė su privalomais mokesčiais sudaro daugiau kaip 14 tūkst. eurų.

Kovo 1 dieną policijos pareigūnų sulaukė ir vienas Ignalinos miesto gyventojas. Šių kratų metu buvo rasti ir paimti 1 603 vienetai baltarusiškų cigarečių pakelių, kurių bendra muitinė vertė su privalomais mokesčiais sudaro per 5 tūkstančius eurų, taip pat buvo rastas ir paimtas be įsigijimo dokumentų laikomas dyzelinis kuras – 1 150 litrų, supiltas į įvairias talpas. Kuro vertė siekė 1 177 eurų.
Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Panevėžio apygardos prokuratūros Utenos apylinkės prokuratūros prokurorai.
Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 202 str. 1 d. numatyta atsakomybė – viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki ketverių metų.
Tokias ir panašias priemonės Utenos apskrities policijos pareigūnai žada vykdyti ir toliau. Pareigūnai dėkoja pilietiškiems gyventojams už teikiamą informaciją bei ragina visuomet informuoti apie pastebėtą bet kokį galimą teisės pažeidimą bendruoju pagalbos telefonu 112.

Parengta pagal Utenos AVPK pateiktą inf.

 

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas