Į pasieniečių pasalą pateko cigarečių vežikas iš Baltarusijos

Ignalinos rajone į Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnų pasalą pateko kontrabandinių rūkalų pasiimti atvažiavęs baltarusis. Su įkalčiais įkliuvusiam vyrui gresia tūkstantinė bauda. Trečiadienį vakare Ignalinos rinktinės Puškų užkardos pasieniečiai ties Ignalinos rajono Gaidės kaimu esančiame miške aptiko paslėptus septynis ryšulius, apvyniotus juoda polietileno plėvele. Nuo radinio vietos iki valstybės sienos – pustrečio kilometro.

Puškų užkardos pareigūnai, į pagalbą pasitelkę kolegas iš Kriminalinės žvalgybos skyriaus ir Specialiosios paskirties komandos, įvertino vietovės specifiką bei nusprendė surengti pasalą.
Paaiškėjo, kad toks žingsnis visiškai pasiteisino. Ketvirtadienį paslapčia krovinį stebėję pasieniečiai užfiksavo atvažiavusį lengvąjį automobilį „Volkswagen Polo“. Iš jo išlipęs vyras pačiupo tankmėje buvusį ryšulį ir pakrovė jį į transporto priemonę.
Nešiką VSAT pareigūnai užklupo su įkalčiais. Jis nesipriešino. Paaiškėjo, kad sulaikytasis yra 35 metų Baltarusijos pilietis. Užsienietis į Lietuvą atvyko legaliai.
Septyniuose ryšuliuose pasieniečiai iš viso rado 3 tūkstančius pakelių cigarečių „Premier“ ir „Fest“. Rūkalų pakuotės buvo pažymėtos baltarusiškomis banderolėmis.
Automobilis bei kontrabandinių rūkalų krovinys laikinai saugomi Puškų užkardoje. Baltarusiui dėl akcizais apmokestinamų prekių gabenimo pažeidžiant nustatytą tvarką pradėta administracinė teisena. Vyras privalės atvykti į teismą. Užsieniečiui gresia bauda nuo 4 iki 6 tūkstančių eurų.

VSAT inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Sponsored Video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas