Krepšininkai paminėjo kūno kultūros ir sporto dieną

Pirmąjį spalio šeštadienį minima kūno kultūros ir sporto diena. Ta proga buvo surengtas krepšinio turnyras 2×2. Merginų grupėje pirmąją vietą iškovojo „Sprite talentai” (Ugnė Kučinskaitė ir Eidvylė Gasiulytė), antrąją – „Limpa kojos” (Ainė Titenytė ir Rugilė Juozelskytė).

Berniukų grupėje (gim. 2003 metais ir jaunesni) pirmąją vietą iškovojo „Dvejetukininkai” (Martynas Žvirblis ir Aironas Šalkauskas), laimėję visus 4 susitikimus, antri- „Uteniškiai” (Karolis Maldauskas ir Paulius Bilaišis), treti – „Dvigubos rankos” (Arnas Šutinys ir Dovydas). Berniukų, gimusių 2001-2002 metais, grupėje stipriausi buvo „Snaiperiai”, antri – „Nexus”, treti – „Šrekai”.
Aktyviai sportuoti rinkosi ir tėčiai, norintys kartu su savo sūnumis pažaisti. Grupėje „Tėtis ir sūnus” nugalėtojais tapo A. ir A. Šalkauskai (Aironas ir Audrius), laimėdami visus 4 susitikimus, antrąją vietą iškovojo Maldauskai, trečiąją – Leikos. Taip pat buvo surengti įvairūs konkursai: baudų metimų konkursus laimėjo Ugnė Kučinskaitė, Nojus Tarvydas bei Martynas Žvirblis.
Konkurso „Tėtis ir sūnus” metu reikėjo per minutę surinkti kuo daugiau taškų iš eilės metant iš vidutinio nuotolio ar tritaškio zonos. Čia nepralenkiami buvo Aironas ir Audrius Šalkauskai, surinkę 10 taškų. Šventės metu visi turnyro 2×2 prizininkai buvo apdovanoti medaliais, o konkursų nugalėtojai – statulėlėmis.

DSC inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas