Kaimynų šventėje trūko tik paukščių pieno

Rugpjūčio 15 dieną Žolinę Kaimynų švente pavadinę šventė ir biliakiemiečiai. Šiemet į Utenos seniūnijos Biliakiemio laisvalaikio salės kiemelį pasiklausyti gausaus atlikėjų būrio, paskanauti šauliškos košės ar žuvienės rinkosi ir vietiniai gyventojai, ir svečiai.

Šventė kaip įprasta prasidėjo Utenos seniūnijos seniūnui Sauliui Gaižauskui įžiebus aukuro ugnį ir Utenos rajono savivaldybės tarybos nariui Algirdui Žukui iškilmingai iškėlus trispalvę. Netrukus Biliakiemio laisvalaikio salės vadovė ir renginio vedėja Vidutė Padlipskienė eilėmis sveikino garbingo amžiaus sukaktuvininkus – aštuoniasdešimtmečius ir devyniasdešimtmečius. Šventės akcentu tapo A. Žuko prisiminimų knygos „Paprasto gyvenimo istorijos” pristatymas, po kurio autorius savo kūriniu dosniai pasidalijo su visais norinčiais.
Vakaro vinimi galima vadinti bene daugiausiai susirinkusiųjų dėmesio sulaukusį Lietuvos Respublikos muitinės kinologų ir jų augintinių pasirodymą.
Šventės metu susirinkusius linksmino Svajūnas ir Jonas Ilčiukai, saksofono skambesiu leido pasimėgauti Gediminas Kaušylas. Scenoje pasirodė ir Utenos krašto žmonių su negalia sąjungos kapela „Dar ne sutema” (vad. Zita Kviklienė), o pačius ištvermingiausius ir ilgiausiai laisvalaikio centro kiemelyje pasilikusius svečius džiaugtis besibaigiančios vasaros švente kvietė Ingrida, Liveta ir Petras Kazlauskai.
Daugiau apie šią šventę skaitykite šeštadienio „Utenos dienoje”.

Autorės nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas