Gražiausio Utenos seniūnijos gėlyno savininkė – Stasė Ivanovienė

Nuo šių metų gegužės 15-os iki rugsėjo 15 dienos visi seniūnijos gyventojai buvo kviečiami dalyvauti konkurse „Mano gražiausias gėlynas– jie privalėjo atsiųsti savo puoselėjimų gėlynų nuotraukas. Gražiausi gėlynai buvo renkami balsuojant Utenos seniūnijos interneto svetainėje.

Spalio 20 dieną Vaikutėnų bibliotekoje vyko popietė, kurios metu buvo paskelbti ir apdovanoti fotografijų konkurso ,,Mano gražiausias gėlynas” nugalėtojai. Vaikutėnų laisvalaikio salės specialistė Jūratė Bliuvienė sukvietė į popietę ir Vaikutėnų krašto gėlynų šeimininkus, o Utenos seniūnijos specialistė Zenona Valiukienė paskelbė ir apdovanojo nugalėtojus. Daugiausiai balų surinko ir pirma vieta atiteko Stasės Ivanovienės gėlynui (Dičiūnų k.), antroji vieta – Danutės ir Kęstučio Valančių (Vaikutėnų k.) gėlynui, trečioji – Zitos Katinienės gėlynui (Mockėnų k.).
Buvo pagerbti konkurse dalyvavę Laimutė Kelevišienė, Audronė Bartaševičienė, Marijona Raukštienė, Rimutė Sinkevičienė, Albina Ilčiukienė ir Genė Zazirskienė – moterims įteikti albumai–bukletai.

Utenos seniūnijos inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas