Susitikimas su garsia dizainere priminė rudens sezono madas

Utenos kolegijos studentų ir dėstytojų iniciatyvinė grupė „Mes kartu”, vykdanti projekto „Gero žodžio takas” veiklas pradėjus įsibėgėjus vasarai sukvietė Utenos miesto žmones, besidominčius mada, į seminarų ciklą „Mados ir grožio injekcija”.

 Birželio 12 dieną Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos konferencijų salėje patarimus, kaip prisijaukinti šiuolaikinę madą, dalijo Lietuvoje puikiai žinoma iš Anykščių kilusi dizainerė Kristina Kruopienytė. Charizmatiškoji dizainerė puikiai bendravo su publika, įdomiai pristatė dizainerio įvairiapusio darbo subtilybes, pateikė daug įdomių pavyzdžių. Susirinkę į renginį mada besidomintys žmonės turėjo puikią galimybę susipažinti su naujausiomis mados tendencijomis, išgirdo patarimų, kokių rūbų ir spalvų ieškoti ateinančiam rudeniui ir žiemai. Susitikimo paskutiniojoje dalyje dizainerė pristatė savo siūlymus, kaip susikomplektuoti rūbų spintą, nurodė nemažai šaltinių, kur būtų galima rasti patarimų puošiantis vienai ar kitai progai. Labiausiai intriguojantis susitikimo momentas – fotosesija su dizainerės Kristinos Kruopienytės sukurtais drabužiais. Renginio pabaigoje kiekvienas turėjo progos pabendrauti su dizainere asmeniškai, gauti dizainerės patarimą ar atsakymą į labiausiai rūpimus bei su mada susijusius klausimus.
Birželio 15 dieną Utenos Adolfo Šapokos technologijų mokytoja, ilgametė kolegijos dėstytoja Aureolė Maračinskienė užbūrė visas į seminarą susirinkusias dalyves spalvų stebuklu. Lektorė pristatė spalvų derinimo subtilybes, dar kartą priminė šiame sezone karaliaujančias spalvas, jų derinimo tarpusavyje ypatumus. Kiekvienam buvo įdomu paklausyti tai, kodėl verta ieškoti savito stiliaus, kaip jį susikurti ir išlaikyti. O kad būtų nesudėtinga atgaivinti tą patį jau kelintą kartą dėvimą rūbą, lektorė pristatė ir renginio dalyves mokė šalių ir skarų įvairių rišimo būdų. Seminaro pabaigoje visiems teko praktinė užduotis – susikurti savo mados koliažą, kurį vėliau galėjo aptarti su renginio lektore.

Utenos kolegijos inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas