Robotikos entuziastai uteniškiai tapo varžybų nugalėtojais

Utenos jaunimo mokyklos Laisvalaikio skyrių galima vadinti traukos centru vaikams ir jaunuoliams, ieškantiems prasmingų saviraiškos formų bei atrandantiems įdomias veiklas.

Neseniai robotikos komanda „Vėjavaikiai” dalyvavo regioninėse FIRST LEGO League (FLL) robotų varžybose Vilniuje. Robotų turnyre kartu su uteniškiais varžėsi 14 Vilniaus regiono komandų. Jaunimo mokyklos Laisvalaikio skyriaus komanda „Vėjavaikiai” robotų turnyre iškovojo I vietą ir tapo Vilniaus regioninių FLL robotų varžybų nugalėtoja.
FIRST LEGO League – pasaulinis LEGO robotikos konkursas, kuriame dalyvauja komandos daugiau nei iš 80 šalių. Kiekvienais metais skelbiama vis nauja tema, susijusi su pasaulio technologijų aktualijomis. Šių metų tema „Atliekų kelias”.
Komanda „Vėjavaikiai” šiose varžybose rungėsi ne tik robotų turnyre, bet ir pristatė FLL projektą opia visuomenės problemos tema – rengdami projektą vaikai domėjosi tuo, kas nutinka su nereikalingais daiktais, svarstė, ar juos reikia išmesti, ar panaudoti kitose srityse. „Vėjavaikių” komanda kaip opią visuomenės problemą suvokia techniškai netvarkingų, neeksploatuojamų transporto priemonių laikymą daugiabučių namų kiemuose esančiose automobilių stovėjimo aikštelėse.
Robotikos būrelį lankantys vaikai ruošis dalyvauti „Robotiadoje”, kuri vyks kovo 19 dieną „Litexpo” parodų rūmuose.

Jaunimo mokyklos inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas