Mažieji uteniškiai Kalėdas gaudė sportuodami

Gruodžio 10 dieną Utenos daugiafunkciame centre vyko sporto žaidynės „Sugaukime Kalėdas”, kurį organizavo Visuomeninės organizacijos „Gelbėkit vaikus” Utenos struktūrinis padalinys. Mažieji uteniškiai rungėsi futboliuko varžybose ir linksmosiose estafetėse.
Pasak Visuomeninės organizacijos „Gelbėkit vaikus” Utenos struktūrinio padalinio pirmininkės Daivos Beikuvienės, tokio pobūdžio renginys Utenoje rengiamas trečius metus.

Šiais metais buvo kviečiami 8 klasių mokiniai iš visų mūsų rajono mokyklų ir priešmokyklinukai – jie sudarė jungtines komandas. Mažiesiems sportininkams talkino „Utenio” futbolininkai, o mažosios šokėjos susirinkusiuosius linksmino savo smagiais šokiais.
VO „Gelbėkit vaikus” Utenos struktūrinis padalinys rengia projektą „Vaikų ir tėvų užimtumas – teigiamos perspektyvos ateičiai”, kurį finansuoja Utenos rajono savivaldybė. D. Beikuvienė dėkinga Utenos rajono savivaldybės administracijos Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vedėjui Romualdui Kraulišui bei rajono savivaldybei, kurie remia ne tik šį renginį, bet ir išvykas, organizuojamas tiems vaikams, kurie negali savo lėšomis išvykti pasimėgauti Anykščių baseino teikiamais malonumais ar pažaisti boulinge. „Mums labai svarbu yra tai, kad socialiai remtinoms šeimoms suteiktume nors lašelį laimės. Kitiems tokia pramoga būna vienintelė metuose”, – sakė organizatorė Daiva Beikuvienė, dėkodama visam būriui šio renginio rėmėjų: Utenos visuomenės sveikatos biurui, Utenos vaikų globos namams, draudimo bendrovei „Aviva Lietuva”, LFF „Futboliukas”, VĮ „Utenos regiono keliai”, žurnaliukui „Vakaro žvaigždelės”, vaikų lopšeliams-darželiams „Gandrelis” ir „Saulutė”, „Utenio” futbolininkams, E. Kornevui, L. Trinskienei, R. Paukštienei ir Utenos DSC. 

„Utenos dienos” inf., L. Narčienės nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas