Adolfo Šapokos gimnazijoje – dviguba šventė

Vasario 10 dieną sausakimšoje Adolfo Šapokos gimnazijos aktų salėje vyko šventinė pamoka, skirta mūsų kraštiečio, pirmosios Lietuvos istorijos knygos autoriaus Adolfo Šapokos 110-osioms gimimo metinėms ir Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti.

Gimnazijos direktorius Saulius Brasiūnas kreipdamasis į mokyklos bendruomenę ir šventinės pamokos svečius sakė, kad vasario mėnuo gimnazijai – ypatingas metas. „Visa tauta švenčia Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, o mūsų gimnazija mini ir kitą garbingą datą – kraštiečio istoriko Adolfo Šapokos gimimo sukaktį”, – sveikindamas visus, susirinkusius į dvigubą šventę, kalbėjo S. Brasiūnas.

Netradicinė pamoka prasidėjo ne aidinčiu skambučiu, o vieningu Lietuvos himno giedojimu. Mokiniai susirinkusiuosius džiugino savo vaidinimais, šokiais, dainomis, o svečiai negailėjo gimnazijos bendruomenei sveikinimo žodžių ir atminimo dovanų. Per šventinę pamoką buvo pagerbti geriausi mokiniai ir istorijos mokytoja Birutė Kairienė, skyrusi ypatingai daug dėmesio Adolfo Šapokos atminimo įamžinimui.

Laikraščio „Utenos diena” inf., D. Kazokaitės nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas