TOP5 seksualūs moteriški apatiniai

Nusprendėte garderobą papildyti drąsiais, pikantiškais, seksualumą užtikrinančiais drabužėliais? Tuomet turime Jums penkis moterų mylimiausius pasirinkimus.

Komplektai

Liemenėlės ir kelnaičių duetas yra kasdienės moters aprangos dalis. Tik komplektai gali būti labai skirtingi. Šiuo atveju kalbame apie erotiškus, gundančius kelnaičių ir liemenėlių tandemus, priversiančius vyrų kraują liepsnoti. Didelė dalis tokių komplektėlių turi mažytes, plonas, nedaug kūno dengiančias kelnaites, dažniausiai – su juostele. Itin drąsios moterys renkasi seksualias kelnaites su atviromis intymiomis zonomis. Erotika alsuojančios liemenėlės paprastai siuvamos iš tinklinio, nėriniuoto audinio ir / ar yra gana atviros: nuo pakeliančių ir dengiančių nedidelę dalį krūtinės ar visiškai permatomų iki gundančių dangtelių speneliams.

Naktinukai

Seksualūs naktinukai skiriasi nuo tų, kurių esminė funkcija yra užtikrinti komfortą miego metu. Erotiški, savo ruožtu, yra ne tik patogūs, tačiau ir skirti vilioti bei paversti moterį tikra gundymo deive. Tokie naktinukai siuvami iš tinklinio permatomo audinio (gali būti smulkesnis ar tankesnis audimas), jie trumpučiai, turi daugiau ar mažiau atvirų zonų. Paprastai erotiški naktinukai komplektuojami drauge su minimalistinėmis kelnaitėmis su juostele, o ar jas mūvėti – Jūsų pasirinkimas. Galite naktinukus vilktis ir ant visiškai nuogo kūno, taip jį paslėpdamos tik po plonyčiu tinkliniu šydu. Seksualūs naktinukai gali būti su petnešėlėmis ar segami už kaklo, puošti nėriniais, odiniais intarpais, audinio juostomis, dirželiais ar kt. Priklausomai nuo dizaino ypatumų ir modelio galite lengvai sukurti seksualiai romantišką, provokuojantį, pikantišką ar net žadą atimantį įvaizdį.

Prisegamos kojinės ir diržai

Kojinių diržai ir prisegamos kojinės neišskiriamas duetas ir vienas populiariausių pasirinkimų seksualių apatinių drabužių kontekste. Gundančiai moters kojas apgaubusios tinklinės kojinės, nuogas odos lopinėlis, pikantišką įvaizdį kuriantys dirželiai ir nėriniuotas, seksualus kojinių diržas – toks vaizdas vyrus varo iš proto! Tiek prisegamos kojinės, tiek kojinių diržai stebina pasirinkimų gausa: klasika alsuojantys juodi, romantiški balti, aistringos moters įvaizdį paryškinsiantys raudoni ar kitų spalvų. Prisegamos kojinės gali būti be raštų arba raštuotos, kone visų jų viršutines dalis puošia elegancijos įspūdį sustiprinančios nėrinių juostos. Kojinių diržai taip pat maloniai stebina dizaino įvairove. Daugelis jų yra nėriniuoti arba puošti nėriniais, kai kurie dirželiai nepriekaištingai priglunda prie kūno, o kitiems žaismingumo suteikia minimalios nėrinių klostės klubų srityje. Labai didelę įvairovę rasite cupid.lt el. parduotuvėje.

Bodžiai

Bodis yra puikus pasirinkimas vilkėti kasdien po viršutiniais drabužiais, taip pat gali tapti puikia alternatyva laisvo stiliaus marškinėliams, o dar gali būti tobulas gundymo įrankis! Viskas priklauso nuo dizaino. Seksualūs bodžiai paprastai siuvami iš permatomo tinklinio audinio, turi atvirų zonų, atidengia daugiau kūno krūtinės, pilvo srityje. Seksualūs bodžiai dekoruojami nėriniais, labai dažnai naudojami dirželiai, raišteliai, audinio juostos. Drąsios moterys, norinčios tikrai provokuojančio ir pikantiško įvaizdžio renkasi atvirą intymiąją zoną turinčius bodžius.

Erotiškos suknelės ir kūno kojinės

Apie kūno kojines galbūt kai kurios nė nesate girdėję? Tiek erotiškos suknelės, tiek kūno kojinės siuvamos iš tinklinio audinio, tad yra permatomos ir tik tam tikrose zonose gali turėti neperšviečiamo audinio lopus. Erotiškos suknelės yra trumpos, gali turėti nepermatomą dalį klubų srityje. O kūno kojinės yra visą kūną tobulai apgaubiantis rūbas su atviromis arba uždaromis intymiomis zonomis. Tad pasirinkite, su kuo jaučiatės komfortiškiau: su trumpa gundančia suknute ar provokuojančiu katės kostiumu?

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas