Termo kelnės: kai norisi šilumos ir komforto

Termo drabužiai palaiko reikiamą kūno temperatūrą, sulaiko šilumą, neleidžia kauptis drėgmei (prakaitui). Tokie drabužiai žiemą šildo, o vasarą vėsina, todėl žmogus jaučiasi itin komfortiškai. Tiesa, reikėtų atkreipti dėmesį į audinį. Storesni termo apatiniai drabužiai, kurie laisvai priglunda prie kūno, geriau sulaiko orą ir atitinkamai šilumą. Plonesni termo drabužiai, kurie tvirtai priglunda prie kūno, geriau pašalina prakaitą. Tinkami termo apatiniai drabužiai priklauso nuo oro ir nuo to, ką ketinama veikti. Vis dėlto, ne visada reikia ar norisi pirkti termo rūbų komplektą, kartais pakanka arba yra poreikis tik vienam termo rūbui – kelnėms ar marškinėliams. Šiame straipsnyje plačiau apie termo kelnes – iš kokių medžiagų jos dažniausiai siuvamos, kokiomis savybėmis pasižymi, kada jas verta pirkti ir dėvėti, kur geriausia įsigyti.


Geriausia kasdien dėvimų termo kelnių sudėtis: poliesteris, viskozė ir elastanas

Net termo rūbų gamintojai pripažįsta, kad poliesteris, viskozė ir elastanas – geriausia termo rūbų sudėtis. Tokie drabužiai ir daugiausia gaminami, ir labiausiai perkami. Jie praktiški, ilgai išsaugantys savo savybes ir gerą išvaizdą, juos malonu dėvėti. Maža to, kiekviena iš šių medžiagų dar turi ir papildomų savo savybių, paverčiančių termo drabužius dar geresniais, patrauklesniais, geidžiamesniais. Pavyzdžiui, poliesteris suteikia drabužiui tvirtumo, viskozė puikiai krenta, o elastanas neleidžia rūbui susilamdyti. Kitaip tariant, tokie rūbai ir atrodo gražiai, ir jaustis juos vilkint leidžia puikiai. Bet tai dar ne viskas, kodėl šie audiniai laikomi tinkamiausiais termo rūbams siūti.
Į termo drabužių sudėtį dažnai įtraukiamas poliesteris – jo sudėtyje būna daugiausia. Tai trinčiai atsparus, nesiglamžantis, nesugeriantis drėgmės ir greitai džiūstantis audinys. Jį labai lengva prižiūrėti, skalbti, tereikia saugoti nuo karščio, t. y. skalbti ne šiltesniame nei 40 laipsnių temperatūros vandenyje ir lyginti tik šiltu lygintuvu. Poliesterio rūbo sudėtyje gali būti iki 50 proc., tuomet jis maksimaliai išsaugos gerąsias savo savybes.
Termo kelnių sudėtyje bene visada būna ir viskozės. Ji itin laidi orui, maloni kūnui (švelni, nedirginanti, neerzinanti odos), minkšta, vėsinanti ir labai patogi dėvėti. Tai dirbtinis pluoštas, tačiau pagamintas iš natūralios medžiagos – medžio plaušo, artimo tam, kuris naudojamas celiuliozei gaminti. Būtent išgavimo būdas nulemia, kad viskozė gerai praleidžia orą ir leidžia kūnui kvėpuoti. Viskozės rūbo sudėtyje gali būti iki 40 proc., tuomet jis maksimaliai išsaugos gerąsias savo savybes.
Taip pat termo rūbų sudėtyje yra ir elastano. Jis padeda išsaugoti gerą drabužio išvaizdą ir puikiai tinka sporto drabužiams. Elastanas leidžia kūnui kvėpuoti ir saugo nuo greito atvėsimo, išlaiko savo formą, nesusilamdo, neišsitampo. Elastano audinyje turi būti iki 10 proc., tuomet jis maksimaliai išsaugos gerąsias savo savybes. Drabužius, kurių sudėtyje yra elastano, galima dažniau skalbti ir juos lengviau prižiūrėti.
Elektroninėje parduotuvėje Trauzai.lt siūlomi įsigyti termo drabužiai, termo kelnės ir termo marškinėliai, kurių sudėtyje minėtų audinių – poliesterio, viskozė ir elastano – derinys. Reikėtų žinoti, kad kuo audinyje daugiau dirbtinio pluošto, tuo rūbas stipresnis, geriau išlaikantis savo formą, greičiau džiūstantis.

Kokybiškos termo kelnės – specialiose parduotuvėse

Elektroninėje parduotuvėje Trauzai.lt siūloma įsigyti termo kelnių, kurios tiktų skirtingiems poreikiams: klasikinės termo kelnės, šiltos termo kelnės su apsiūta guma, termo kelnės su fiksuojančia juosta, itin plonos termo kelnės ar 100 proc. medvilnės termo kelnės. Tiesa, pastarųjų nereikėtų rinktis aktyviai sportuojant, nes medvilnė nesulaiko kvapų. Tačiau tokios sudėties kelnės puikiai tinka namuose, ramiems pasivaikščiojimams lauke, miegui. Kiti kelnių modeliai puikiai tinka ir aktyviai veiklai, aktyviam soprtui.
Trauzai.lt asortimente esančios termo kelnės šiltos, puikiai priglundančios, labai malonaus audinio, plonos ir visiškai nematomos, kai dėvimos po viršutiniais drabužiais. Kai kurie termo kelnių modeliai apačioje yra su juosta, kuri fiksuoja kelnes, kad šios neslystų į viršų ar žemyn. Termo kelnės – šaltajam metų sezonui skirtas drabužis, kuris idealiai tinka tiek vyrams, tiek moterims, tiek vaikams. Tereikia tinkamai pasirinkti termo kelnių dydį, kad jos patogiai priglustų prie kūno, nespaustų, neveržtų ar priešingai – nebūtų per laisvos. Įsigykite sau tinkamas termo kelnes ir visada, net per didžiausius šalčius, jauskitės komfortiškai.
https://www.trauzai.lt/

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas