Šviesolaidinis internetas: ar jį verta įsigyti ir Jums?

Ieškant greito, saugaus ir kokybiško interneto, šviesolaidinis internetas neretai pristatomas kaip geriausias sprendimas. Jeigu vis dar svarstote, ar verta jį rinktis, splius.lt komanda dalinasi esminiais privalumais. Sužinokite, ar tai tinka ir Jums!

  • Ypatinga ryškio kokybė. Kokybiškas, nepertraukiamas interneto ryšys yra būtinas verslui, mokslui, pramogoms ir visiems žmonėms, kurie pageidauja didelės spartos interneto. Šviesolaidinis internetas leidžia gauti reikiamą kokybę. Neretai interneto ryšio trukdžius sukelia elektromagnetinė spinduliuotė iš išorės. Šviesolaidžiai yra tam atsparūs, todėl galėsite turėti nekintančią, aukštą ryšio kokybę.
  • Internetas, kuris atitinka individualius poreikius. Palyginti su kitomis ryšio galimybėmis, šviesolaidinis internetas gali augti kartu su jūsų verslu. Taip yra todėl, nes šviesolaidžio bangos ilgius galima įjungti ir išjungti taip, kaip jums reikia.
  • Diskretiškumas ir privatumas. Naudojant internetą darbo ar mokslo tikslais, labai svarbu pasirūpinti duomenų saugumu. Šviesolaidinį internetą rinktis apsimoka: jis yra itin saugus, neskleidžia jokių nepageidaujamų signalų į išorę. Galime garantuoti, kad jūsų duomenys bus 100 proc. saugūs, nes nėra galimybės klausytis jų perduodamų šviesos impulsų. Jei naudojate šviesolaidį, daug lengviau išlaikyti savo organizacijos saugumą, o kvalifikuotas šviesolaidžio inžinierius gali tai patvirtinti.
  • Investicija, kuri pasiteisina 100 proc. Nors pirminės investicijos į šviesolaidį gali atrodyti didelės, taip atrodo tik iš pirmo žvilgsnio. Galimybė padidinti interneto pajėgumus keičiantis Jūsų poreikiams reiškia, kad nauda viršija pirmines finansavimo išlaidas. O laikui bėgant jos vis tiek turėtų sumažėti, nes šviesolaidis populiarėja.
  • Daugiau pramogų galimybių. Ne visi žino, kad šviesolaidis – tai ne tik šviesolaidinis internetas, bet ir televizija. Ilsėkitės, pramogaukite ir džiaukitės neribotu internetu savo namuose. Neabejojame: Jūsų šeima Jums padėkos!

Sprendimai modernaus žmogaus poreikiams

Gyvename XXI amžiuje: kompromisai tarp geros kainos ir gero interneto nereikalingi. Kviečiame rinktis modernų gyvenimo ritmą ir internetą, kuris Jūsų neriboja.

Atraskite naujos kokybės ryšį ir visus kitus šviesolaidinio interneto privalumus. Jau šiandien susisiekite su splius.lt/ komanda ir apie mūsų siūlomą internetą, televiziją bei kitas paslaugas sužinokite plačiau. Gera kaina – garantuota!

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas