Sportiškus pojūčius kuriantis „Volkswagen Golf GTI MK7“

Nors dauguma „Volkswagen“ markės automobilius laiko įprastoms kelionėms skirtomis transporto priemonėmis, tačiau šio vokiečių gamintojo gaminamų automobilių asortimentas neapsiriboja vien nuobodžiais ir visai šeimai skirtais automobiliais. Vienas iš išskirtinesnių bei nemažai dėmesio susilaukiančių „Volkswagen“ modelių – „Golf GTI MK7“.

Visų pirma, vos pažvelgus į šį modelį į akis iškart krenta puiki jo išvaizda, gebanti pademonstruoti ne tik sportiškumą, tačiau taip pat ir eleganciją. Gana aštrios kėbulo formos, puikūs raudonos spalvos elementai ir dar daugiau. Tačiau kas gi paverčia šį automobilį tokiu ypatingu?

Kaip ir dauguma kitų sportinių automobilių, „Volkswagen Golf GTI MK7“ yra pritaikytas kiek smagesnėms kelionėms, didesniam greičiui ir aštresniems posūkiams. Visas šis agresyvesnis vairavimas reikalauja specialiai tam pritaikytų dalių, tokių kaip važiuoklė ar variklio dalys. Nepaisant to, tikrą sportinio automobilio žavesį kuria ne tik tai. Didelę įtaką sportinio automobilio įvaizdžiui kuria ir išvaizdos dalys, salone esantys apdailos elementai ir dar daugiau.

Sportinius pajūčius kuriantis automobilio vidus

„Volkswagen Golf GTI MK7“ yra puikus ne tik išorėje, tačiau ir pravėrus automobilio dureles. Viduje yra sumontuotos sportinės sėdynės, kurios užtikrina patogų vairavimą net ir mėgaujantis maksimaliu automobilio našumu. Didelę įtaką bendram vairavimo patogumui daro ir sportinis vairas, kuris yra visapusiškai pritaikytas greitiems manevrams ir staigiems posūkiams. Didžioji dauguma šio modelio salono dalių yra pagamintos iš aukštos klasės medžiagų, užtikrinančių ilgaamžiškumą ir patvarumą. Nors sportiškumas yra viena iš pagrindinių savybių, tačiau prabangos pojūčius kuriančių elementų taip pat netrūksta. Viena tokių – priekinėje panelėje esantis liečiamas multimedijos ekranas. Būtent šio svarbaus elemento dėka vairuotojui tampa kur kas patogiau valdyti didelę dalį visų automobilio funkcijų. Daugelis neabejotinai sutiks, jog sportiniam automobiliui šios savybės yra iš tiesų svarbios.

Stabilumas kelyje ir galia

Kalbant apie „Volkswagen Golf GTI MK7“ našumą, svarbu paminėti kietesnę jo važiuoklę, kuri padeda efektyviai išlaikyti automobilio stabilumą staigesniuose posūkiuose. Tai suteikia galimybę posūkius įveikti didesniu greičiu bei nesibaiminti, jog automobilio gali nepavykti suvaldyti. Tuo tarpu masyvi stabdžių sistema yra atsparesnė aukštai temperatūrai bei padeda automobiliui greičiau sustoti, lyginant ją su įprastuose „Volkswagen Golf MK7“ esančiomis stabdžių sistemomis. Nereikėtų pamiršti, jog automobilio stabdžiai yra viena iš svarbiausių dalių, kuomet yra kalbama apie ekstremalesnį vairavimą ar papildomą saugumą.

Po variklio gaubtu „Volkswagen Golf GTI MK7“ turi sumontuotą vos dviejų litrų darbinio tūrio benzininį variklį. Nepaisant to, vertėtų atminti, jog nemažai galios jam suteikia sumontuotas turbokompresorius, padedantis pasiekti 162 kW galią. Šios galios pakanka, jog mažiau nei 1,4 tonos sveriantis sportinis hečbekas 100 km/h greitį pasiektų per 6,4 sekundės. Tokios galios bei sportinio išmetimo sistemos tikrai užtenka, kad būtų galima pajusti sportinio automobilio žavesį, kuris susideda ne tik iš greičio, tačiau ir puikaus variklio garso. Žinoma, kaip jau tapo aišku, kompaktiškas šio modelio kėbulas bei mažas svoris yra stiprioji pusė, paverčianti jį ne tik greitu, tačiau taip pat ir manevringu automobiliu.

Daugybė skirtingų „Volkswagen“ dalių galima nesunkiai rasti bei įsigyti https://www.avkparts.lt elektroninėje parduotuvėje, kurioje dirbantys profesionalai visuomet patars ir padės išsirinkti tai, ko yra ieškoma. Daugiau informacijos bei skirtingiems „Volkswagen“ automobiliams pritaikytų detalių rasite paspaudę šią nuorodą: https://www.avkparts.lt/volkswagen-dalys

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas