„Sodros“ Utenos teritorinis skyrius įsilies į Panevėžio skyrių

Nuo liepos 1 d. keičiasi „Sodros“ struktūra – vietoje dešimties teritorinių skyrių liks keturi. „Sodra“ įgyvendino pertvarką siekdama geriau organizuoti darbą, efektyviau naudoti žmogiškuosius ir materialinius išteklius. Gyventojai pokyčių nepajus – jie ir toliau bus aptarnaujami tuose pačiuose klientų aptarnavimo skyriuose.

„Sodros“ Alytaus ir Marijampolės teritoriniai skyriai prijungiami prie Kauno teritorinio skyriaus, Šiaulių ir Utenos teritoriniai skyriai įsilies į Panevėžio skyrių, o Klaipėdos teritorinis skyrius priims Šilalės ir Mažeikių skyrius.
„Kaip organizacija, „Sodra“ visą laiką siekia keistis ir tobulėti. Ilgainiui iškilo būtinybė tolygiau paskirstyti specialistų darbo krūvį, suvienodinti darbo procesus, optimizuoti sąnaudas. Pertvarkos rezultatus galėsime įvertinti ne iškart, tačiau tai svarbus žingsnis įgyvendinant strateginius tikslus.
Džiaugiamės, kad reorganizacijos metu pavyko išpildyti svarbiausius lūkesčius – išsaugoti profesionalią komandą ir pasiekti, kad vidiniai struktūriniai pokyčiai neturėtų įtakos klientų aptarnavimui“ – sakė „Sodros“ direktoriaus pavaduotojas Mindaugas Strumskis.
Gyventojai nepajus jokių nepatogumų, susijusių su pertvarka. „Sodros“ paslaugos liks tos pačios ir bus teikiamos tose pačiose įstaigose.
Reorganizacijos metu visiems „Sodros“ specialistams buvo pasiūlytos tos pačios pareigos ir darbo sąlygos, kokias jie turėjo iki šiol. Nuo liepos nesikeis nei jų atliekamos funkcijos ir pareigos nei darbo vieta, nei darbo užmokestis – pasikeis tik įstaigos pavadinimas arba veiklos skyriaus pavadinimas.
Kai kuriems vadovams, kurie negalėjo užimti tokių pačių pareigų pertvarkytoje organizacijoje, buvo pateikta kitų pasiūlymų. Nedidelė dalis darbuotojų pasirinko gauti išeitinę kompensaciją, kai kurie išėjo į pensiją ar išnaudojo šią progą karjeros pokyčiams.
Parengta pagal „Sodros“ inf.

Deimantės Kazokaitės nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas