Skirtingi telefonų aksesuarai: į ką pravartu atkreipti dėmesį?

Kadangi telefonas patapo tuo įrenginiu, kurį visada turime su savimi, žmonės vis dažniau jo pasirinkimui bei apsaugai skiria daugiau laiko. Juk tai mūsų kasdienės informacijos šaltinis ir visai nesvarbu, ar šnekamės su bendradarbiais, ar naršome socialinius tinklus. Kokie yra skirtingų telefonų aksesuarai ir į ką vertėtų atsižvelgti juos renkantis?

Dėkliukai telefonams

Kiekvienas nori apsaugoti savo išmanųjį, o vienas geriausių būdų tai padaryti – turėti patvartų dėkliuką telefonui. Natūralu, kad atsižvelgti reikėtų į savo telefono modelį, kuris atlieps dėkliuko dydį. Tuomet vertėtų atkreipti dėmesį į medžiagą, iš kurios aksesuaras pagamintas. Geriau venkite plastikinių telefono dėkliukų, kurie gana greitai lūžta. Vienas praktiškiausių medžiagos pasirinkimų – silikonas. Šiuolaikinėje rinkoje tikrai rasite pakankamai įvairiausių, akį traukiančių stilių dėkliukų, kurie yra silikoniniai. Patogumui užtikrinti verčiau reikėtų įsigyti dėkliuką nugarėlę, kuris, priešingai nei atverčiamo tipo dėkliukas, neerzins savo nepatogiomis detalėmis. Žinoma, norintiems, kad visas telefonas būtų apdengtas, tai tikrai nėra prastas pasirinkimas. Atverčiamas dėkliukas taip pat neretai turi papildomų funkcijų, kurios kai kuriems vartotojams yra labai pravarčios.

Telefono laikikliai

Vis populiarėjantys telefonu aksesuarai – šių įrenginių laikikliai. Kadangi telefono svarba vis auga, o laikyti jį rankoje ir, apskritai, juo naudotis vairuojant yra pavojinga, žmonės ieško naujų sprendimo būdų. Automobiliuose pritvirtintas laikiklis išgelbsti ne vieną – ypač tuos, kurie atvyksta į naują miestą ir nori naudotis GPS. Kyla klausimas – kaip išsirinkti patvarų aksesuarą, kuris tarnaus ilgai? Jei perkate magnetinį telefono laikiklį, nepagailėkite pinigų. Tai bus puiki investicija, nes neretai pigesni variantai nelaiko tiek, kiek norėtume. Taip pat, besinaudojant magnetu, geriau klijuokite šį ant dėkliuko ir nelaikykite magneto už šio aksesuaro. Tokiu būdu telefonas laikysis patvariau, o laikiklis tarnaus ilgiau. Bendrai, vertingiausia įsigyti prie panelės ar stiklo tvirtinamą laikiklį, kuris dėl savo tvirto pagrindo išsilaikys daug ilgesnį laiko tarpą.

Ausinukai

Ne visi aksesuarai yra skirti apsaugai, kiti gali padėti išnaudoti savo išmanųjį maksimaliai. Vienas iš puikiausių pavyzdžių – ausinės. Besirinkdami ausinukus atsižvelkite į tai, kada juos dažniausiai naudosite. Jei mėgstate eiti į sporto salę ir nenorite, kad ausinukų laidai pintųsi ir trukdytų, vertėtų apgalvoti bevielių ausinukų idėją. Ši rūšis yra labai vertinama visų muziką dievinančių žmonių, kadangi padeda išvengti papildomų nesklandumų (ypač šaltuoju sezonu, kai apsimuturiuojame šaliku, įsikišame ausinukus ir ant veido užsidedame kaukę). Aišku, pirkti įprastus ausinukus tikrai nėra blogas sprendimas – atsižvelkite į šių galingumą, prekinio ženklo reputaciją ir, žinoma, kainą. Visgi, atkreipkite dėmesį į dar vieną dalyką – ar ausinukai turi specialias gumeles, suteikiančias komfortą ausiai. Jei ne, tikimybė, kad ausinukai tikrai džiugins ir jų nešiojimo metu nepaskaus ausų, yra palyginus maža.

Šiuos ir kitus aksesuarus, už itin žemas kainas galima įsigyti internetinėje parduotuvėje TavoTel.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Sponsored Video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas