Saldi šventė Utenoje subūrė mažuosius

Lapkričio 26 dieną, šeštadienį, Lietuvoje buvo minima Spalvoto meduolio diena. Šią neįprastą dieną 15-oje Lietuvos miestų šalies gyventojai margino meduolius, prie gražios akcijos prisijungė ir vaikų globos namų auklėtiniai.
Paskutinis šio rudens savaitgalis Utenoje buvo išties spalvingas ir kvapnus – prekybos centre ,,Aušra“ taip pat vyko Spalvoto meduolio dienos akcija. Šios akcijos tikslas – kurti bendruomenę vienijančią šventę, kurioje susirinkę vaikai ir suaugusieji kartu su globotiniais iš vaikų dienos centrų, globos namų, šeimynų, margintų meduolius, kurtų gardžias ir spalvingas dovanas, dovanotų vienas kitam džiaugsmą ir šilčiausias emocijas.

Gausus būrys uteniškių ir miesto svečių kartu su Utenos kolegijos studentais ir kitais savanoriais tapo per visą Lietuvą nuvilnijusios akcijos dalimi. Marginti meduolių ir pasidžiaugti buvimu kartu atvyko Utenos vaiko ir šeimos gerovės centro, Didžiasalio vaikų globos ir socialinės paramos šeimai centro, Ignalinos rajono Naujojo Daugėliškio vaikų globos namų auklėtinai, Vyturių progimnazijos mokiniai, vaikučiai su tėveliais ne tik iš Utenos, bet ir kitų miestų. Iš viso buvo numargina 500 meduolių.
Akcijos Utenoje koordinatorė – Utenos kolegijos ryšių su visuomene atstovė Ramutė Kavoliūnienė, savanoriais dirbo dėstytoja Ingrida Kepalaitė, studentai Inga, Grėta, Gintarė, Raminta, Aivaras, Gilmintas ir Ignas bei Utenos vaiko ir šeimos gerovės centro auklėtiniai Kotryna ir Arvydas.
Akcijos dalyvius ir visus prekybos centro lankytojus savo pasirodymais džiugino Utenos muzikos mokyklos jaunieji atlikėjai.
Ypač daug prisidėjo PC ,,Aušra” turto valdytoja Daiva Trapnauskienė, kuri rūpinosi šventės rėmimu, patogių sąlygų meduoliams marginti sudarymu. „Čili” picerija pavaišino gardžiomis picomis vaikus iš globos namų. Neliko abejingi ir šventės dalyviai – miestelėnai, kurie savo lėšomis prisidėjo prie planuojamos regionuose esančių vaikų namų auklėtinių kelionės į sostinę.

Laikraščio „Utenos diena” inf., Linos Narčienės ir Utenos kolegijos nuotr.

 

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas