Prekybos tinklas „Iki“ švenčia gimtadienį – pirkėjams net trys elektromobiliai dovanų

Spalio mėnesį 29-ąjį gimtadienį švenčiantis prekybos tinkas „Iki“ paruošė dovanas savo pirkėjams – nuo 2021 m. spalio 4-osios iki metų galo „Iki“ visus savo pirkėjus kviečia dalyvauti žaidime „Iš gimtadienio ratais išvažiuojam!“. Šio žaidimo prizai – net trys aplinkai draugiški elektromobiliai „Volkswagen ID.3 Pure Power“.

„Švęsdami gimtadienį norime įteikti dovanų savo pirkėjams, todėl paruošėme jiems net tris ypatingus elektromobilius. Norime paskatinti juos rinktis aplinkai draugiškas transporto priemones. Tikime, kad kelionės šiais efektyviais ir funkcionaliais elektromobiliais bus saugios ir patogios“, – sako Andrej Pometko, prekybos tinklo „Iki“ rinkodaros vadovas.
Žaidime „Iš gimtadienio ratais išvažiuojam!“ nuo spalio 4 dienos kviečiami dalyvauti „Iki“ pirkėjai, kurie „Iki“ ir „Iki Express“ parduotuvėse perka prekių už 10 Eur ir daugiau su lojalumo kortele IKI PREMIJA ar IKI PREMIJA SENJORAMS. Pirkėjams sugeneruojamas 1 žaidimo bilietas, kurį aktyvavę jie gali dalyvauti žaidime. Išsamios žaidimo taisyklės skelbiamos www.iki.lt. Kuo daugiau bilietų – tuo daugiau galimybių laimėti. Žaidimo bilietas sugeneruojamas www.iki.lt asmeninėje „Mano IKI PREMIJA“ paskyroje.
Taip pat pirkėjų laukia ir papildomos dovanos – „Iki“ 10 Eur vertės dovanų kortelės. Jos bus įteikiamos pirkėjams, kurie aktyvuose 10 žaidimo bilietų.
Pagrindinių žaidimo prizų – trijų „Volkswagen ID.3 Pure Power“ elektromobilių – laimėtojai bus ištraukti burtų būdu kas mėnesį.

Funkcionalus elektromobilis „Volkswagen ID.3 Pure Power“ yra su 45 KWH elektros varikliu, 150 AG galios. Jame įmontuota automatinė pavarų dėžė. Elektromobilis yra tylus ir puikiai rieda. Baterijos užtenka net keliems šimtams kilometrų nuvažiuoti. Jo salonas įrengtas iš tvarių ir perdirbamų medžiagų.

IKI inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas