Pirmoji Utenos krašto vietos produktų mugė jau praūžė. Artėja antroji…

Startavo pirmoji Utenos krašto vietos produktų mugė, kuri vyko lapkričio 14 dieną Aukštakalnyje.
Mugės dalyviai galėjo įsigyti Utenos krašto tautodailininkų Danutės Pletienės pintų krepšių, Gedimino Kairio drožinių iš medžio, Teresės Miškinienės pintinių iš balanų ir kitų tautodailininkų autentiškos produkcijos. Mugės lankytojus džiugino Kuktiškių moterų klubo „ Kuksa” rankdarbiai iš vilnos, Utenos moterų veiklos centro narių pagaminti papuošalai bei atvirukai, Utenos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų draugijos narių rankdarbiai.

Mugės lankytojams buvo siūloma įsigyti medaus bei jo produktų, žolelių arbatų, produktų iš kanapių, o organizmo palepinimui – gardžių kepinių bei skanumynų.
Gerą mugės dalyvių nuotaiką palaikė muzikantas Kazimieras Streikus su savo kolegomis.
Tiek mes, renginio organizatoriai, tiek mugėje dalyvavę tautodailininkai bei amatininkai labai apsidžiaugėme, kai į mugę užsuko grupė darželinukų.
Vaikai galėjo susipažinti su Utenos krašto meistrų produkcija, tačiau pastebėjome, kad jiems šiek tiek trūko užimtumo, todėl lapkričio 21 ir 28 dienomis vyksiančių mugių metu mažuosius linksmins įvairių cirko triukų mokantis arkliukas ponis Kutas iš žirginio sporto klubo „Bėras vėjas”.
Gerą mugės dalyvių nuotaiką žada palaikyti muzikantas Kazimieras Streikus su kolegomis, o renginio vedėja Vida Juškienė yra pasirengusi mažiesiems mugės dalyviams surengti konkursą, viktoriną ar varžytuves.

VšĮ Utenos regiono bendruomenės fondo inf., Nelos KUOSIENĖS nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas