Pavasarinėje talkoje bus likviduojamos senos laiškų dėžutės

Į visuotinę aplinkos tvarkymo akciją „Darom“ gyventojus aktyviai ragina įsitraukti ir Lietuvos paštas. Šiųmetėje pavasarinėje talkoje daugelyje šalies miestų, mažesnių miestelių ir kaimų bus švarinama aplinka drauge „apsivalant“ ir nuo senų, nebenaudojamų kiemuose ir šalikelėse riogsančių laiškų dėžučių blokų.

„Prieš kelis dešimtmečius pastatyti laiškų dėžučių blokai yra tapę pasenusiomis atgyvenomis. Gyventojai šiomis laiškų dėžutėmis nebesinaudoja, nes nėra užtikrinamas gaunamų laiškų, siuntų, prenumeruotų leidinių saugumas. Be to, kiemuose ir pakelėse riogsančios surūdijusio metalo griuvenos nepuošia aplinkos.
Tokių „statinių“ apstu ir didžiuosiuose miestuose, ir mažesniuose miesteliuose, ir kaimų gyvenvietėse. Džiaugiamės, kad seniūnijų bei vietos bendruomenių atstovai sutiko gyventojams padėti susitvarkyti ir pagražinti savo aplinką. Tad aktyviai raginame gyventojus šį šeštadienį per „Darom“ akciją savo kiemus ir šalikeles „išvaduoti“ nuo senų ir nebenaudojamų laiškų dėžučių blokų“, – teigė Lietuvos pašto Pašto tinklo tarnybos direktorė Inga Dundulienė.
Demontuotus metalinius laiškų dėžučių blokus nemokamai išgabenti gyventojams padės Lietuvos pašto partneris – atliekų surinkimo ir tvarkymo bendrovė „Žalvaris“.
„Padėdami gyventojams puoselėti savo aplinką, surinksime ir sutvarkysime nebenaudojamus laiškų dėžučių blokus. Visoje Lietuvoje iš žmonių priimsime ir nemokamai išvešime išardytas laiškų dėžutes. Drauge galėsime surinkti ir nereikalingą buitinę techniką, elektroniką, automobilių akumuliatorius“, – pažymėjo UAB „Žalvaris“ komercijos direktorius Linvydas Pilkauskas.

Lietuvos pašto inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Sponsored Video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas