Kviečiame dalyvauti Nacionaliniame sveikatos egzamine

Trečiadienį, lapkričio 26 dieną, kviečiame dalyvauti Nacionaliniame sveikatos egzamine, kuris vyks specialiai egzaminui sukurtoje naujienų portalo lrytas.lt platformoje, adresu http://plus.lrytas.lt/nse2016/

Nacionalinis sveikatos egzaminas – tai gyventojų sveikatos žinių patikrinimas, kuriuo siekiama paskatinti domėtis ir rūpintis savo sveikata, padėti sugriauti mitus ir tikrovės neatitinkančius stereotipus bei surasti mokslu pagrįstus atsakymus į aktualiausius sveikatos klausimus.
Penktą kartą kartu su Lietuvos sveikatos apsaugos ministerija rengiamas Nacionalinis sveikatos egzaminas kviečia atidžiau pažvelgti į žmogaus organizmą, sveikatą bei ligų prevenciją. Šių metų egzamino tema – atsakingas vaistų vartojimas.
„Džiugu, kad šiandien sveikata bei sportas tapo itin madingais. Juk pažiūrėkime, kiek važinėjančių dviračiais, kiek bėgančių maratonuose bei miestų gatvėse – minios entuziastų. Tai įrodymas, kad žmonės jau suprato ypatingą svarbą domėtis, rūpintis savo bei artimųjų sveikata. O dar smagiau, kad vis dažniau atsakymų į klausimus ieškoma, kreipiantis į mokslų pagrįstus šaltinius, kvalifikuotus specialistus. Tikiuosi, Nacionalinis sveikatos egzaminas bus dar viena puiki proga ne tik pasikartoti, bet ir sužinoti naujų bei įdomių faktų apie tai, kas gyvenime svarbiausia – apie sveikatą”, – teigė Sveikatos apsaugos viceministras, Nacionalinio sveikatos egzamino globėjas Valentinas Gavrilovas.
„Jau penktą kartą organizuojamas Nacionalinis sveikatos egzaminas tradiciškai tiek didelius, tiek mažus kviečia pasitikrinti savo žinias aktualiausiomis sveikatos temomis. Šių metų tema skiriama atsakingam vaistų vartojimui. Pasitikrinkite, ar tikrai viską žinote apie vaistus, jų sudedamąsias dalis, teisingą vartojimą ar laikymo sąlygas”, – sakė VšĮ „Virtus LT” direktorius Tautvydas Vencevičius.
Nacionaliniame sveikatos egzamine galėsite dalyvauti spalio 26 d. nuo 9 val. ryto iki vidurnakčio portale lrytas.lt.
Pirmosios vietos laimėtojui – greičiausiai teisingai atsakiusiam į egzamino klausimus dalyviui – sanatorija „Eglė” dovanos savaitgalį dviem su naujausiomis sveikatinimo procedūromis Druskininkuose arba Birštone pasirinktinai. Kiti trys greičiausiai teisingai į klausimus atsakę dalyviai bus apdovanoti sportinės aprangos ir laisvalaikio gamintojos „Hummel” komplektais. Dešimt geriausiųjų pelnys naujienų portalo lrytas.lt ir Sveikatos apsaugos ministerijos prizus.
„Nacionalinį sveikatos egzaminą 2016″ sudaro 40 klausimų. Egzamino dalyviui testo būdu reikia atsakyti į klausimą, kuriame yra pateikiami trys ar daugiau galimų atsakymų. Teisingas – tik vienas iš jų.

Egzamino taisyklės:
– Egzamine gali dalyvauti visų amžiaus grupių atstovai. Tas pats asmuo egzamine gali dalyvauti tik vieną kartą.
– Į prizines vietas ir apdovanojimus nepretenduoja medicininį išsilavinimą įgyjantys ar jau įgiję asmenys, besiverčiantys medicinos, farmacijos ar gydymo paslaugomis.
– Egzamine dalyvauja ir pretenduoja į prizus tik prisiregistravę asmenys ir užpildę registracijai reikalingus duomenis.
– Prizai įteikiami 10-iai asmenų, kurie teisingai ir greičiausiai atsakė į visus egzamino klausimus. Egzamino nugalėtojai skelbiami kitą dieną po egzamino.
– Pasitikrinti, ar teisingai atsakėte į visus klausimus galima bus kitą dieną po egzamino.
– Su kiekvienu laimėtoju bus susisiekta asmeniškai. Nugalėtojams prizai bus įteikiami Sveikatos apsaugos ministerijoje.

Nacionalinio sveikatos egzamino inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas