Koks čiužinys palengvina skausmus?

Išsirinkti tobulą čiužinį yra vienas iš svarbiausių sprendimų, kuriuos galite priimti savo namuose – juk tai yra raktas į gerą nakties miegą, tačiau apsiperkant gali atrodyti, kad tai neįmanoma. Naršymas tarp įvairių medžiagų ir rinkodaros kalbų, visų dydžių ir specifikacijų rūšiavimas ir supratimas, kiek turėtumėte išleisti, gali būti be galo varginantis, kuomet renkatės čiužinį.

Į ką atsižvelgti renkantis čiužinį?

Visų pirma, atsigulus stuburas lieka išlygintas. Jūsų miego padėtis, kūno tipas ir asmeniniai pojūčiai bei medžiagos turės įtakos nustatant, kuris čiužinys geriausiai atitinka jūsų poreikius. Taip pat turėtumėte atsižvelgti į kainą, patogumą, ilgaamžiškumą ir bet kokias miego problemas, ar karštai miegate, ar jums skauda nugarą, ar jus pažadina miegantis partneris. Populiariausios yra atminties putplasčio ir spyruoklinės lovos, tačiau vis dažniau atsiranda papildomų konstrukcijų, kurios suteikia pirkėjams įvairumo. Kiekviename čiužinio tipe vis dar galite rasti įvairių kietumo lygių ir kainų kategorijų. Visiems, kurie nori ekologiško čiužinio, pagaminto iš natūralių medžiagų, svarbu įsitikinti, kad visas čiužinys atitinka griežtus ekologiškus standartus, o ne tik vieną komponentą. Kartais prekės ženklai naudoja ekologišką užvalkalą ir vadina jį ekologišku čiužiniu, dėl kurio jis gali atrodyti ekologiškesnis, nei yra iš tikrųjų.

Atmintį turintis čiužinys, ar verta pirkti?

Atminties putplasčio čiužiniai geriausiai sumažina slėgį, nes jie prisitaiko prie jūsų kūno ir sumažina slėgio taškus. Naudotojai apibūdina gulėjimą ant putplasčio lovų kaip jausmą, lyg būtų lopšyje. Šie čiužiniai ypač idealiai tinka tiems, kurie miega šonu arba juos kamuoja nugaros skausmas, nes padeda išlaikyti tinkamą stuburą, nes mažiau apkrauna pečius ir klubus. Jie taip pat padeda izoliuoti judesius, todėl mažiau pajusite, kaip miegantis partneris juda. Dažnai yra keli sluoksniai, kurių apačioje yra tvirtesnės putos, užtikrinančios ilgaamžiškumą ir palaikymą, o viršuje – minkštesnės putos, kad būtų patogu. Atminties putų trūkumas yra tas, kad jis gali lengviau sulaikyti šilumą, nors daugelis prekių ženklų dabar siūlo įmontuotas aušinimo funkcijas, kad būtų išvengta perkaitimo.

Kokie yra lateksiniai čiužiniai?

Lateksas yra medžiaga, kurią renkasi tie, kurie nori ekologiškumo. Tačiau tai nėra vienintelis pliusas, dėl ko verta įsigyti šį čiužinį. Latekso čiužiniai atrodo šiek tiek panašūs į atminties putplasčio, tačiau yra elastingesni, jaučiasi kietesni ir mažiau grimzta. Natūralus lateksas yra pagamintas iš kaučiuko medžių ir gali būti naudojamas ekologiškuose čiužiniuose, todėl tai yra idealus pasirinkimas ekologiškiems pirkėjams. Jis paprastai yra brangesnis nei atminties putos. Hibridiniuose čiužiniuose naudojamas atminties putplasčio arba latekso ir ritinių derinys, todėl jums nereikės rinktis tik vieno. Pastaraisiais metais jie tapo populiaresni, ypač internetinių prekių ženklų čiužiniams. Paprastai lateksas yra apačioje, kad būtų palaikomi, o putos yra viršuje, kad sumažintų slėgį. Daugelis rinkoje esančių hibridų, jaučiasi labai panašūs į putplasčio lovas, kai atsigulate. Tiesiog atkreipkite dėmesį, kad jie bus brangesni ir sunkesni nei jų alternatyvos iš putplasčio.

Nugaros skausmas, kaip jo išvengti?

Geriausias čiužinys tiems, kurie kenčia nuo nugaros skausmų turės bent šiek tiek putplasčio, kad sumažintų spaudimą, ir vidutinio kietumo, kad išlaikytų ir išlygintų stuburą. Gydytojai teigia, kad nugaros skausmą gali sukelti pagrindinė problema, tačiau tinkamas čiužinys gali padėti sumažinti diskomfortą. Tiesą sakant, tyrimai parodė, kad tinkamas čiužinys gali pagerinti skausmą, standumą ir miego kokybę iki 50–60%. Norite išvengti skausmo ir miegoti be rūpesčių? Pirkite naują čiužinį relaxciuziniai.lt.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas