Kokius elektroninius matavimo prietaisus siūlo internetinė prekyba?

Elektroniniuose matavimo prietaisuose yra naudojami matuojamo elektrinio signalo keitikliai, vadinami elektroniniais mazgais. Tai lygintuvai, stiprintuvai, impulsų generatoriai, moduliatoriai, multivibratoriai ir kiti atitinkami specialūs blokai.

Kokie elektroniniai matavimo prietaisai yra plačiausiai naudojami?

Plačiausiai naudojami yra lyginantys prietaisai, vadinami detektoriais. Juose yra įmontuotas tikslus ir labai jautrus elektromagnetinis matuoklis bei lyginantis keitiklis, skirtas pakeisti matuojamą kintamą srovę nuolatine. Įprastai šių prietaisų skalės yra sugraduotos sinusinės srovės vertėmis, todėl jais tiesiogiai galima matuoti tik sinusinius elektrinius dydžius.

Kokie matavimo prietaisai yra skirti matuoti nuolatinę ir kintamą srovę, įtampą, varžą bei talpą?

Ampervoltmetrai – tai labai patogūs ir universalūs lyginantys prietaisai, kurie skirti matuoti nuolatinę bei kintamą srovę, įtampą, varžą ir talpą. Tačiau jų tikslumas nėra didelis. Tuo tarpu elektroninis voltmetras yra tikslesnis. Šie matavimo prietaisai yra nuolatinės arba kintamosios srovės, impulsiniai arba universalūs. Jie prie elektros srovės grandinės yra jungiami lygiagrečiai, matuodami potencialo skirtumą, nustato įtampos lygį.

O ampermetrai yra skirti matuoti elektros srovės stiprumą grandinėje. Juose yra įdiegtas specialus rezistorius arba srovės transformatorius, kurie pagal atitinkamas proporcijas išmatuoja srovės stiprumą. Varžos matuokliai (ohmetrai) į srovės grandinę paleidžia gana silpną elektrinį impulsą ir tokiu būdu išmatuoja esamą įtampos pokytį, tuo pačiu galėdami pamatuoti ir varžą.

Kuriose srityse yra pritaikomi lazeriniai atstumo matuokliai?

Lazeriniai atstumo matuokliai lazerio spindulio dėka išmatuoja reikiamus atstumus. Šios rūšies prietaisai dažniausiai yra naudojami statybose, atliekant architektūros, inžinerijos ir kitų pramonės šakų darbus, kuriuose yra būtini didelio tikslumo matavimai. Dažniausiai yra naudojami rankiniai matuokliai, nes jais lengva naudotis, juos patogu nešiotis. Jais nesunkiai įmanoma nustatyti atstumus, siekiančius nuo keliasdešimties iki šimto metrų atstumus.

Kokių elektroninių matavimo prietaisų galima įsigyti internetinėje prekyboje?

Internetinėje parduotuvėje: viskaselektronikai.lt galima įsigyti šiuos elektroninius matavimo prietaisus – el. testerius ir matuoklius, multimetrus, aplinkos veiksnių matuoklius, skydo matuoklius ir multimetrus, kitus matavimo prietaisams reikalingus priedus. Visi jie tinka tiek profesionaliam, tiek asmeniniam naudojimui. Visi šie prietaisai atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas