Kokius daiktus dovanoti vaikams Kalėdų proga?

Nors per šventes vis garsiau ir dažniau kalbama apie tikrus jausmus, geras emocijas ir buvimą kartu, tačiau dovanos vistiek išlieka reikšmingos. Juk gera ne tik gauti dovanas, tačiau ir jas dovanoti, tad nereikėtų švenčių metu visiškai atriboti nuo mažų, jaukių dovanėlių, kurios tikrai gali suartinti.

Tiesa, jeigu suaugusieji kartais nebesidovanoja, tai vaikams dovanos yra būtinos. Juk tai įrodymas, kad Kalėdų senelis egzistuoja!

O ką verta dovanoti mažiesiems, kad dovana būtų naudinga?

· Žinoma, vaikams visada patiks žaislai. Siūlome dovanoti loginius, lavinamojo pobūdžio žaidimus, kurie skatina vaiką mąstyti arba kūrybiškai žvelgti į tam tikrus procesus. Žaislus pigiau iki švenčių dar galite užsisakyti čia: https://imuperku.lt/vaiku-prekes/zaidimai-zaislai/.
· Nors drabužiai patinka ne visiems vaikams, tačiau greta mielos dovanėlės papildomai pridėti ir jaukų megztuką – verta. Vaikas turi suprasti, kad per šventes gaunamos ir dovanojamos dovanos turi būti ir praktiškos.
· Dar viena originali dovana yra pufai arba daiktadėžės, kuriose galima laikyti daiktus. Paaugusiems vaikams interjero sprendimai, įvairūs daiktai – tikrai patinka. Juk vaikas per kambario interjerą kuria savo asmenybę. Pufai internetu kainuoja pigiai, tad prieš dovanojimą viduje paslėpkite žaisliuką arba saldainių.
· Paaugusiems vaikams siūlome dovanoti tokius daiktus, kurie skatintų išbandyti naujus dalykus ir galbūt net atrasti savo hobi. Vienais metais tai gali būti staliaus rinkinys, kitais metais – grožio priemonės, medicinos įranga, gaminimui skirti indai ir panašiai.
Padėkite vaikui susipažinti su skirtingomis sferomis ir galbūt tai bus stimulas pasirinkti ateities profesiją?
Dovanokite dovanas, kurios skatina aktyviai leisti laiką ir kuo daugiau valandų praleisti lauke. Tėveliai labai dažnai skundžiasi, kad vaikai diena leidžia prie kompiuterių, tačiau patys nepasiūlo alternatyvų – ką jie gali veikti. Galbūt gera dovana „užkrės” gera veikla?
Nepriklausomai nuo vaiko amžiaus minkšti žaislai visada yra mielas pasirinkimas. Arba jie, arba paaugusiems puikiai tinka stilizuotos pagalvėlės, kurios ne tik puošia kambarį, tačiau ir džiugina savo minkštumu. Juk gera apsikabinti…
Jeigu nežinote ką dovanoti – visada galima paklausti vaiko. Juk ir mes jau geriau pasakytume, ko mums reikia, nei gautume dar vieną indų komplektą.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas