Kokiems apatiniams pirmenybę teikti vasarą?

Norint vasarą atrodyti stilingai ir jaustis patogiai, derėtų itin dėmesingai rinktis rūbus, kurie yra arčiausiai kūno. Paradoksalu, tačiau apatiniai, kurie lieka nepastebimi aplinkiniams, gali ženkliai įtakoti tiek savijautą, tiek išvaizdą. Renkantis kelnaites, liemenėlę ar apatinius marškinėlius vasaros sezonui atkreipkite dėmesį į jų dizainą, spalvinę gamą, o taip pat ir į medžiagos sudėtį. Apdairu, karštojo sezono pradžioje skirti laiko dėmesingai atsirinkti šios vasaros mėgstamiausiems apatiniams, kad vėliau galėtumėte apie juos išvis negalvoti.

Lakoniškas apatinių dizainas – vasariškų derinių sėkmės raktas

Vasarą, kai dažniausiai vilkimi šviesūs ir lengvi rūbai, apatinius reiktų rinktis itin apdairiai, kad stilingo derinio nepaįvairintų išryškėjęs kelnaičių ar liemenėlės kontūras, ar dar blogiau – prasišviečiantis jų raštas. Kaip tik dėl šitos priežasties nėriniuotas kelnaites bei liemenėles verčiau atidėti romantiškam vakarui, o kasdieną vilkėti lakoniško dizaino apatinius. Tinkamo dydžio, lyg antra oda priglundantys apatiniai neįsirėš į kūną ir neturės per ploną audinį persišviečiančio rašto ar faktūros. Beje, verta prisiminti, kad mažiausiai pro šviesius rūbus išryškėja ne balti, o kūno spalvos apatiniai.

Natūralus gaivos ir lengvumo jausmas

Karštomis vasaros dienomis būna nelengva išsaugoti gaivos jausmą, kaip tik todėl derėtų pirmenybę teikti iš natūralių medžiagų pasiūtiems apatiniams. Natūralios kilmės pluoštas nesutrikdo oro cirkuliacijos, todėl prakaitas greičiau išgaruoja ir nesusidaro bakterijų dauginimuisi palankios sąlygos. Ne mažiau svarbu, kad pasitelkus moderniausias technologijas pasiekiamas išskirtinis medžiagos minkštumas, švelnumas bei plastiškumas. Metas išbandyti inovatyvias natūralios kilmės medžiagas, pavyzdžiui, sojos pluoštą. Palietus jis maloniai nustebina kašmyro minkštumu ir šilko švelnumu – tobulas derinys mėgstančioms aukščiausios klasės komfortą kiekviename žingsnyje.

Nepamirškite individualių poreikių

Renkantis arčiausiai kūno priglundančius apatinius būtina prisiminti savo individualius poreikius. Jei turite itin jautrią, greitai sudirginamą odą, pirmenybę teikite apatiniams pasiūtiems iš organinės arba bičių vašku praturtintos medvilnės. Tokia medžiaga nedirgina jautrios odos ir ženkliai sumažina alergijų tikimybę. Sidabro jonais praturtinti apatiniai – užtikrintas pasirinkimas prakaituoti linkusiems žmonėms. Sidabro jonai turi antiseptinių savybių, todėl sukuria nepalankią terpę bakterijų dauginimuisi, taip padėdami sumažinti nemalonų prakaito kvapą.

Vasaros atradimas – patogios, lengvos ir dailios liemenėlės

Augantis moterų poreikis patogiai jaustis kiekvieną dieną kiekviename žingsnyje ženkliai įtakoja ne tik viršutinių, bet ir apatinių rūbų mados tendencijas. Niekam nebe naujiena sportinės avalynės bei rūbų populiarumas ne tik laisvalaikio deriniuose. Pastaruoju metu kelią iš sporto salės į kasdienius derinius sėkmingai skinasi ir sportinės liemenėlės, nes jos tiesiog patogesnės. Jei vertinate komfortą, tačiau pirmenybę teikiate elegancijai ir subtilesniems sprendimams, vasara yra idealus metas atrasti ir pamėgti braletes. Iš natūralios medžiagos pasiūta braletė puikiai prilaiko bei formuoja krūtinę, tačiau nė kiek nevaržo judėjimo laisvės bei nedirgina odos. Daug stilingų ir patogių liemenėlių rasite šiame tinklapyje.
Renkantis naujus apatinius šią vasarą, svarbiausias dalykas, kurį verta įsidėmėti yra tai, kad nebereikia rinktis tarp patogumo ir grožio. Šiuolaikiniai gamintojai moteriai suteikia galimybę puikiai jaustis ir atrodyti nepriekaištingai tuo pačiu metu. Vasara – tobulas metas spindėti natūraliu grožiu!

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas