Klasikiniai JUNG LS serijos jungikliai

JUNG – vokiečių gamintojas, jau virš 100 metų siūlantis patalpų apšvietimo, oro kondicionavimo, saugumo, multimedijos ir kitas sistemas. Į ateitį orientuoti JUNG pastatų automatizavimo sprendimai unikaliai sujungia nesenstantį dizainą su išmaniomis technologijomis.

Daug dėmesio sulaukiantys klasikiniai JUNG LS serijos jungikliai – daugiau nei funkcinis komponentas. Jie atspindi JUNG vertybes: meistriškumą, rafinuotumą, patikimumą ir klasikinę estetiką. Šiame straipsnyje kviečiame susipažinti su vienais populiariausių JUNG LS serijos jungiklių.

JUNG sprendimai derina klasiką su inovacijomis

JUNG išsiskiria tuo, kad savo gaminiuose sklandžiai derina klasikinio dizaino elementus su naujausiais technologiniais pasiekimais. Kiekvienas JUNG produktas atspindi dėmesį detalėms, derinant klasikinę estetiką ir šiuolaikinį funkcionalumą.

Ypatingą vietą šio prekės ženklo asortimente užima JUNG jungikliai, kurie išsiskiria meistriškumu, universalumu ir laikui nepavaldžia elegancija.

LS serijos JUNG jungikliai yra tiesių linijų, kvadrato formos, su siauru arba plačiu rėmeliu, skirtingų spalvų, paviršių, pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų. Jie taip pat pasižymi tokiomis pažangiomis funkcijomis, kaip šviesos pritemdymas, energijos taupymas ar integracija su išmaniosiomis namų sistemomis.

Be to, LS serija atspindi JUNG įsipareigojimą užtikrinti kokybę ir patikimumą. Kiekvienas LS serijos jungiklis pagamintas taip, kad tarnautų efektyviai ir ilgą laiką.

Plastikiniai „LS 990“ serijos jungikliai

1968 metais rinkai pristatyta LS 990 jungiklių serija iki šiol yra viena populiariausių. Šiems jungikliams būdinga sumažinta forma, aiškios linijos, patogus naudojimas, funkcionalumas, aktyvus antibakterinis paviršius su SILVERPLUS® technologija.

Plastikiniai JUNG LS 990 serijos jungikliai yra pagaminti iš itin patvaraus ir kokybiško duroplasto, kuris pasižymi tvirtumu, paviršiaus kietumu ir atsparumu temperatūros pokyčiams bei įbrėžimams.

JUNG siūlo blizgios baltos, dramblio kaulo, šviesiai pilkos, juodos ar matinės sniego baltumo ir grafito juodos spalvos plastikinius jungiklius. Duroplasto savybės užtikrina, kad jungiklių spalvos išlieka nepakitusios visą gyvenimą.

Dėl savo minimalistinės estetikos, plastikiniai LS 990 serijos jungikliai tinka įvairiems interjero stiliams – nuo šiuolaikiško dizaino iki klasikos. Jie ne tik sklandžiai įsilieja į bet kokią aplinką, bet ir leidžia efektyviai valdyti apšvietimą.

Metaliniai „LS 990“ serijos jungikliai

JUNG metaliniai LS 990 serijos jungikliai pasižymi šiuolaikišku stiliumi, aukšto lygio funkcionalumu ir kokybe. Jie pagaminti iš skirtingų natūralių metalo medžiagų – vėsaus nerūdijančio plieno, lengvo aliuminio, blizgaus chromo ar žalvario.

Galima rinktis iš žalvario pagamintus jungiklius, padengtus PVD auksu, kuris užtikrina atsparumą korozijai. Taip pat siūlomi iš aliuminio pagaminti jungikliai, padengti antracito laku.

Metalinius LS 990 serijos jungiklius verta rinktis dėl jų tvirtumo, meistriškos konstrukcijos, unikalaus dizaino ir ilgaamžės kokybės.

Metalinė konstrukcija užtikrina, kad jungikliai suteiks elegancijos, rafinuotumo ir prabangos įspūdį bet kokiai erdvei. Jie puikiai tiks tiek tradiciniam ar klasikiniam, tiek šiuolaikiškam interjerui.

„LS 1912“ jungikliai

JUNG LS 1912 jungikliai išsiskiria unikaliu dizainu, kurį įkvėpė XX a. pradžios JUNG gamybos tradicijos, derinamos su šiuolaikinėmis formomis ir funkcionalumu.

LS 1912 jungikliai turi iš aliuminio, nerūdijančio plieno, žalvario arba chromo pagamintas perjungimo svirteles, kurios gali būti cilindro, kūgio arba kubo formos. Perjungimo svirtys LS 1912 jungikliuose tampa ypatingu stiliaus elementu. Šie jungikliai siūlomi įvairių spalvų, įskaitant matines grafito juodos ir sniego baltumo spalvas.

Taip pat galima įsigyti LS 1912 jungiklius su LED kontroliniu indikatoriumi, kuris praneša apie jungiklio būseną ir tamsiu paros metu leidžia lengvai jį pamatyti.

Dėl tradicinio dizaino ir aukščiausios kokybės medžiagų, JUNG LS 1912 jungikliai suteiks rafinuotumo ir elegantiškumo patalpoms, kuriose siekiama išlaikyti klasikinę estetiką bei laikui nepavaldų stiliaus įspūdį. Tačiau jie puikiai įsilieja ir į šiuolaikiškus interjerus.

Spalvoti „LS 990“ serijos jungikliai

JUNG LS 990 serijos jungikliai su „Le Corbusier“ spalvų sistema „Polychromie Architecturale“ interjerą papildo žaismingumu ir dinamiškumu. Iš viso šioje serijoje yra net 63 skirtingų spalvų jungikliai. Jie nulakuoti rankiniu būdu taikant specialų metodą, kuris sukuria matinį paviršių.

Kadangi JUNG siūlo plačią spalvų paletę, šie jungikliai suteikia galimybę kurti unikalias ir patrauklias erdves, atspindinčias individualų asmeninį skonį. Jie puikiai tinka tiek šiuolaikiniams biurams, tiek įvairioms namų erdvėms – nuo stilingų miegamųjų, vaikų kambarių iki kūrybinių studijų.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas