Kalėdinių pirkinių – į „Vilnius Outlet“

Likus kiek daugiau nei mėnesiui iki didžiųjų metų švenčių ekspertai pataria iš anksto susiplanuoti šventinius pirkinius – taip išvengsite netikėtų išlaidų, streso ir stumdymosi minioje. Didžiausias Šiaurės Europoje outlet centras „Vilnius Outlet“ siūlo dar iki prasidedant šventiniam šurmuliui atvykti į sostinę ir kalėdinį apsipirkimą suderinti su pramogomis.

Nuolaidos – garantuotos

Pasak „Vilniaus Outlet“ rinkodaros vadovo Edgaro Valicko, žmonės jau spėjo įvertinti „Vilnius Outlet“ pranašumą – atvažiuoti netoli, o mažiausiai 30 proc. nuolaidos – garantuotos.

„Pastebime, kad žmonės protingai vertina susidariusią situaciją ir apsipirkimą planuoja iš anksto, norėdami išvengti grūsčių. Kviečiame ir šventinius pirkinius planuoti iš anksto – jau dabar nuolaidos „Vilnius Outlet“ pranoks daugelio lūkesčius“, – tikino E. Valickas.

Prie Vilniaus vakarinio aplinkkelio įsikūręs centras yra patogiai pasiekiamas automobiliu – pačiame outlet pastate ir šalia įrengta daugiau nei 2 tūkst. vietų automobiliams.

Įsikūrė žinomi prekės ženklai

„Vilnius Outlet“ įrengtas atsižvelgiant į naujausias tendencijas ir lankytojų poreikius – gausu žaliųjų zonų, vaikų žaidimo erdvių, įrengti modernūs vaiko ir mamos / tėčio kambariai.

Pirmame prekybos centro aukšte įsikūrė maisto prekių parduotuvės ir būtiniausios paslaugos. Čia lankytojai ras gurmaniško maisto parduotuves, tokias kaip „Assorti“, „Mėsos broliai“ ir kitas. Taip pat pirmame aukšte veikia prekybos centras „Rimi“.

Antras „Vilnius Outlet“ aukštas skirtas parduotuvėms ir outletams. Kai kurie iš jų, tokie kaip prekės ženklo „Guess“, Lietuvoje atidaryti pirmą kartą. Pirkėjai antrame aukšte su garantuota nuolaida taip pat ras kitus žinomus prekės ženklus – „Nike“, „Adidas“, „Diesel“, „Boss“, „Tommy Hilfiger“, „Calvin Klein“ ir kitus.

Trečias centro aukštas skirtas pramogoms ir laisvalaikiui. Čia įsikūrė restoranai „Jurgis ir Drakonas“, „Grill London“, „Casa de la pasta“, „Burger King“, KFC ir daug kitų.

Vilnius Outlet“ adresas: V. Pociūno g. 8, Vilnius. Darbo laikas: 10– 21 val.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas