Kaip sustiprinti poros santykius?

Nesvarbu, ar jau kurį laiką susitikinėjate su jums patinkančiu žmogumi, ar šiuo metu gyvenate su partneriu, ar jau esate seniai susituokę, visada galima ieškoti būdų, kaip sustiprinti santykius. Kitaip nei kai kurie įsivaizduoja, klestintiems santykiams reikia pastangų. Tam tikrais gyvenimo momentais, kai prispaudžia atsakomybės darbe ar namuose, gali kankinti nuovargis ir noro puoselėti santykius visiškai nebūti. Tačiau ypač tuomet labai svarbu prisiminti tam tikrus dalykus. Patikrintus būdus, kaip galite sustiprinti savo santykius su partneriu, pateikiame šiame straipsnyje.

Praleiskite šiek tiek laiko atskirai

Galbūt tai ir skamba prieštaringai, tačiau vienas iš būdų sustiprinti poros santykius yra laiko praleidimas atskirai. Kiekvienam žmogui reikia asmeninės erdvės ir kokybiško laiko sau. Specialistų teigimu, geriems poros santykiams gali trukdyti ne tik artumo trūkumas, bet ir per didelis artumas. Todėl nepamirškite skirti laiko tik sau.

Nesvarbu, ar tai būtų knygos skaitymas, ar pasivaikščiojimas parke, ar apsilankymas sporto klube – užsiimkite tuo, kas patinka būtent jums. Tokiu būdu patenkinsite savo poreikius, jausitės žvalesni ir pailsėję, be to, turėsite laiko pasiilgti savo partnerio. Taigi įnešite į santykius daugiau smalsumo ir įdomesnių pokalbių.

Eikite miegoti tuo pačiu metu

Ar žinojote, kad ėjimas miegoti skirtingu metu gali neigiamai paveikti poros santykius? Aišku, kai kurie gali sakyti, jog tai neįmanoma, nes vienas yra vyturys, o kitas pelėda. Visgi tai nėra jau tokia svari priežastis eiti miegoti skirtingu metu. Specialistų teigimu, poros, kurių miego įpročiai nesutampa, patiria daugiau konfliktų, mažiau kalbasi ir turi ne tokį gerą intymų gyvenimą nei tos, kurios eina miegoti kartu. Taigi pasistengti tikrai verta.

Nepamirškite stebinti vienas kito

Maži gestai padeda išlaikyti kibirkštį ir primena partneriui, kad apie jį galvojate. Būkite malonūs vienas kitam – tai viena iš laimingų porų paslapčių. Nustebinti savo partnerį galite ne tik įteikdami dovaną, bet ir suteikdami pagalbą arba praleisdami laiką kartu. Ieškote idėjų, kaip galėtumėte nustebinti mylimą žmogų? Įsigykite apsilankymą atpalaiduojančioje baseino ir pirčių erdvėje Bokšto SPA. Neabejojame, kad čia praleistas laikas bus viena geriausių patirčių kartu.

Gerumo poelgiai yra ypač galingi ir skatina bendrą gerovę. Gerbkite savo partnerio meilės kalbą ir pasistenkite ją atpažinti. Pavyzdžiui, jei partneris jus dažnai apkabina, tai reiškia, kad mylimasis vertina fizinį prisilietimą. Taigi negailėkite apsikabinimų ir iš savo pusės. Tikėtina, kad taip partneris jausis labiau mylimas, o santykių kokybė pagerės.

Dar nesate išbandę šių santykių stiprinimo būdų? Vadovautis pateiktais patarimais tikrai nėra sudėtinga, tam tereikia noro ir šiek tiek pastangų. Na, o nuo to, kiek jų įdėsite, būtent ir priklausys santykių kokybė. Palaikykite vienas kitą ir net tuomet, kai bus sunku, prisiminkite, kad esate komanda.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas