Kaip paversti savo namus jaukesniais

Dauguma žmonių nori, kad namuose jaustųsi jaukiai, šiltai ir ramiai. Kad jūsų namai būtų jaukūs, nebūtinai turi būti visiškai naujos statybos su daugybe papildomos vietos. Tiesą sakant, kartais jaukiausi būstai būna senesni ir kupini charakterio.

Jei svarstote, kaip padaryti, kad jūsų namuose visus metus jaustųsi šilta ir jauku, šiame straipsnyje pasinersite į praktinius būdus, kaip susikurti jaukesnius namus. Pradėkime.

Apsupkite save mylimais daiktais

Vienas geriausių dalykų, kuriuos galite padaryti, kad padidintumėte savo namų komfortą, yra užpildyti namus tuo, kas leidžia jums jaustis patogiai, nesvarbu, ar tai būtų meno kūriniai, knygos, ar sporto suvenyrai.

Pakabintos šeimos ir draugų arba vietų, kuriose keliavote, nuotraukos gali priminti jums svarbius prisiminimus ir pagerinti nuotaiką. Arba mėgstamo menininko palaikymas ir jo darbų eksponavimas namuose gali įkvėpti ir padėti namuose jaustis jaukiau jums ir jūsų svečiams.

Pašalinkite netvarką

Taigi, taip, turėtumėte apsupti save mylimais daiktais, tačiau kuriant patogius namus svarbu sumažinti netvarką. Tai jau girdėjote anksčiau, bet daiktų, kurių nebereikia, dovanojimas arba jų perdirbimas ir pašalinimas iš namų gali padėti jums lengviau kvėpuoti – vaizdžiai ir tiesiogine prasme.

Atsikratymas nebereikalingais daiktais ne tik padeda išvalyti patalpas ir suteikia jums ramybę, bet kuo mažiau daiktų kabo aplink, tuo mažiau galimybių namuose kauptis dulkėms ir daryti poveikį jūsų kvėpavimo takų sveikatai.

Įsigykite patogų krėslą.

Nieko geriau nėra, kai po sunkaus darbo prisėdi ant minkšto krėslo. Krėslai yra svarbūs kiekviename name, ypač jei mėgstate ramiai ant krėslo skaityti knygas ar net megzti (kas taip pat labai atpalaiduoja ir suteikia jaukumo jausmą kai kuriems žmonėms.)

Grindis išklokite kilimėliais.

Kilimėliai gali suteikti šilumos ir stiliaus, tačiau jie taip pat gali padėti izoliuoti grindis, ypač jei jūsų namuose yra medinės, laminuotos ar plytelių grindys.

Plyšiai aplink namo pamatus iš tikrųjų gali įtraukti šaltą orą iš lauko, todėl jei neturite kilimine danga išklotų grindų, žiemą jūsų kojos gali lengvai pajusti šias šalčio „kišenes.“

O jei jau turite kambarius su kilimine danga, ant jų pridėję kilimėlį, vis tiek galite pridėti papildomos šilumos ir stiliaus.

Nepamirškite žvakių!

Daugybė žvakių aplink namus suteikia šilumos pojūtį. Kiekviename kambaryje pastatykite po porą žvakių ir žmonės jausis jaukiai, nesvarbu, kurioje namų vietoje jie būtų. Be to, jūsų namai taip pat nuostabiai kvepės!

Įsigykite didžiulį sėdmaišį

Gerai, gal tai tik vaikiška svajonė, kurios negalime paleisti, bet ar matėte tuos didžiulius sėdmaišius, pakankamai didelius, kad ant jų galėtų patogiai atsigulti du žmonės? Jei turite vietos, tai būtų puikus svetainės (arba miegamojo) papildymas ir puiki vieta atsipalaiduoti žiūrint televizijos laidas. Yra daug mažmenininkų, kurie prekiauja tokiais daiktais, pvz., VidaXL.

Esame gana subjektyvūs, bet manome, kad tai verta investicija žmogui, norinčiam atsipalaiduoti vakare su geru serialu ar Netflix.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas