Kaip pasirinkti tinkamas depiliacijos priemones?

Ne pirmus metus teikiančios depiliacijos paslaugas meistrės žino priemones, kurių dėka klientes lepina beskausmėmis procedūromis ir ilgalaikiais jų rezultatais. Tuo tarpu šios srities naujokams depiliacijos priemonės ir jų pasirinkimas dažnai kelia ne mažai klausimų. Kaip pasirinkti tinkamiausias priemones? Į ką atkreipti dėmesį renkantis šiuos produktus? Depiliacijos priemonių pasirinkimas yra pakankamai platus, todėl pasiklysti jo gausoje yra išties lengva. Mūsų pateikta informacija bus naudinga pradedančiosioms, patyrusioms meistrėms bei norinčioms išbandyti depiliaciją namuose.

Depiliacinio vaško rūšys

Teikiantiems depiliacijos vašku paslaugas kokybiškas depiliacinis vaškas yra būtina ir procedūrų kokybę užtikrinanti priemonė. Pirmiausia, svarbu išsirinkti šios priemonės rūšį.

GRANULINIS (PLĖVELINIS) DEPILIACINIS VAŠKAS gaminamas granulių forma. Prieš procedūrą šildomas šildytuve ištirpęs vaškas išsilydo ir yra tepamas mentele ant norimos depiliuoti vietos. Vaškui sustingus susidariusi plėvelė nuplėšiama kartu su nepageidaujamais plaukeliais.

KASETINIS DEPILIACINIS VAŠKAS gaminamas vaško kasečių forma. Naudojant šildytuve pašildytą kasetę vaškas tepamas ant odos ir toje vietoje prilipinama depiliacinė juostelė, kuri vaškui sustingus nuplėšiama.

JUOSTINIS DEPILIACINIS VAŠKAS gaminamas skardinėse. Jo naudojimo principas lygiai toks pats – ant odos tepamas pašildytas vaškas, dedamos depiliacinės juostelės, kurios vėliau nuplėšiamos.

Iš esmės, depiliacinio vaško rūšys skiriasi tik savo forma. Tad tai, kurios formos depiliacinį vašką pasirinkti, yra procedūras atliekančios meistrės patogumo klausimas. Dažnai salonuose naudojamas granulinis vaškas depiliacijai, kurio naudojimas šiek tiek paprastesnis bei nereikalaujantis papildomų priemonių, t.y. depiliacinių juostelių.

Į ką dar verta atkreipti dėmesį?

Depiliacinio vaško rūšis nėra vienintelis rodiklis, kuriuo reikia vadovautis norint pasirinkti pačias geriausias priemones. Rekomenduojama atsižvelgti ir į ketinamą depiliuoti kūno vietą ir tinkamiausių priemonių dairytis būtent tai kūno sričiai skirto depiliacinio vaško asortimente. Profesionalių ir kokybiškų depiliacijos priemonių gamintojai paprastai yra sudarę visam kūnui, veidui, jautriai odai ir vyrams skirtas produktų linijas.

VISAM KŪNUI (FULL BODY) VAŠKAS pasižymi elastinga ir minkšta tekstūra, todėl lengvai tepasi net ir ant didelių odos plotų.

VEIDO SRITIMS SKIRTAS VAŠKAS kuriamas specialiai jautriai ir plonesnei veido odai. Į šio vaško sudėtį įeina papildomi natūralūs aliejai, kurie sumažina depiliacinio vaško poveikio intensyvumą.

JAUTRIAI ODAI SKIRTAS VAŠKAS gali būti naudojamas bikini sričiai, veidui ir kitoms jautrioms kūno vietoms. Šis vaškas taip pat rekomenduojamas į alergijas linkusios odos depiliacijai.

VYRAMS SKIRTAS VAŠKAS yra išskirtinis tuo, kad lengvai pašalina net ir storus plaukelius. Jis tinka visoms norimoms depiliuoti vyrų kūno vietoms.

Renkantis produktus nepamirškite atkreipti dėmesį ir į vaško lydymosi temperatūrą, sudėtį bei stingimo laiką. Palyginus tradicinio ir plėvelinio vaško savybes, pirmauja plėvelinis vaškas. Jo lydymosi temperatūra yra žemesnė, depiliacijai pakanka plonesnio vaško sluoksnio, stingimo metu jis nelūžta bei jo sunaudojama išeiga yra mažesnė.

Depiliacija cukrumi

Pastaruoju metu depiliacija cukrumi yra ne mažiau populiari nei depiliacija vašku. Šiuo depiliacijos būdu dirbančioms meistrėms ar norinčioms išbandyti depiliaciją cukrumi namuose, tereikia įsigyti cukraus pastą. Šį natūralios sudėties produktą sudaro cukrus ir kukurūzų krakmolas. Cukraus pasta yra taip pat elastinga ir lengvai tepama, kaip ir depiliacinis vaškas. Tačiau depiliacija cukrumi tinkamesnė turintiems jautrią odą bei linkusiems į alergiją.

Cukraus pastos produktai pagal savo tankumą skirstomi į ypač minkštos konsistencijos (ultra soft), minkštos konsistencijos (soft), kietos konsistencijos (hard) ir ypač kietos konsistencijos (extra hard). Tinkamiausia iš šių rūšių pasirenkama atsižvelgiant į patalpų, kuriose bus naudojama priemonė, temperatūrą. Minkštos konsistencijos cukraus pasta tinkamiausia dirbant vėsiose patalpose su kondicionieriumi, o dirbant karštose patalpose ar karštuoju metų laiku rekomenduojama kietos konsistencijos cukraus pasta.

Na, ir paskutinis patarimas – rinkitės tik patikimus ir oficialius priemonių depiliacijai gamintojus bei platintojus. Atsakingas darbas ir meilė tam, ką darote dar nėra sėkmės šioje grožio srityje garantas. Ne mažiau svarbu yra ir kokybiški produktai. Geriausios sudėties priemonės, pagamintos orientuojantis į patogų naudojimą ir geriausius procedūrų rezultatus, yra geriausias būdas sulaukti gerų atsiliepimų ir nuolatinių klienčių.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas