Kaip išsirinkti žiedą su deimantais, kuris ne tik džiugins, bet ir išlaikys vertę?

Kalbant apie juvelyrinius dirbinius, pirmasis deimanto įsigijimas visada bus svarbus momentas jūsų gyvenime – tiek emociškai, tiek finansiškai. Tai gali būti nervus kaustanti patirtis, todėl nenuostabu, kad klausite savęs: „Kaip įsigyti tobulą žiedą su deimantu?“

Išsirinkti tobulą deimantą gali būti sunku, nes reikia atsižvelgti į daugybę veiksnių. Pasirinkimas šiandien yra beribis, nes yra daugybė formų, dydžių ir spalvų, o tai reiškia, kad viskas greitai gali tapti labai painu. Aptarkime, kaip išrinkti ne tik gražų, bet ir kokybišką žiedą su deimantais.

Žiedai su deimantais – išmanykite deimantų formas ir šlifavimo stilius

Prieš pirkdami žiedą su deimantais, turėtumėte suprasti, kuo skiriasi deimanto forma ir šlifavimo stilius. Forma apibūdina deimanto kontūrus, kai į jį žiūrima išvirkščia puse į viršų. Populiariausia deimanto forma yra apvali. Tačiau yra ir kitų formų, pavyzdžiui, ovalas, stačiakampis, kvadratas ir širdis.

Apvalūs briliantai paprastai kainuoja brangiausiai iš visų formų ir šlifavimo būdų. Pasirinkus įmantrią formą galima sutaupyti pinigų ir išsirinkti unikalų centrinį akmenį.

Šlifavimo stilius – tai deimanto briaunų išdėstymo būdas. Briliantinis šlifavimas populiarus dėl to, kad jis maksimaliai padidina deimanto ryškumą. Šį šlifavimo stilių galima pamatyti ant įvairių formų deimantų: nuo apvalių, ovalių iki kvadratinių. Populiariausias formos ir šlifavimo derinys yra apvalus briliantinis šlifavimas, turintis 57 arba 58 briaunas.

Deimantus apžiūrėkite esant skirtingam apšvietimui

Dienos šviesa, fluorescencinė šviesa, taškinis apšvietimas – deimantas atrodo labai skirtingai esant skirtingam apšvietimui. Daugelis juvelyrų naudoja baltą prožektorių apšvietimą, kuris išryškina deimanto spindesį ir ugnį, todėl dauguma deimantų atrodo akinančiai. Tačiau daugumoje kasdienių situacijų tokio dramatiško apšvietimo nebūna. Būtinai pasižiūrėkite, kaip jūsų deimantas atrodo esant vidutiniam apšvietimui, pavyzdžiui, lauke, šviesoje ar šešėlyje, išsklaidytoje fluorescencinėje biuro darbo vietos šviesoje arba šiltame, išsklaidytame apšvietime, kuris įprastas daugelyje namų.

Pasirinkite žiedo metalą

Populiariausi juvelyriniai metalai yra geltonasis auksas, rožinis auksas, baltasis auksas ir platina. Auksas ir platina pasižymi skirtingomis savybėmis. Jų spalvos taip pat gali pakeisti juvelyrinio dirbinio išvaizdą ir skirtingai atspindėti žiedo brangakmenių spalvą. Geltonasis auksas yra klasika. Jis juvelyriniuose dirbiniuose naudojamas jau tūkstančius metų. Jis žavi savo spalva, retumu ir blizgesiu. Grynas auksas yra minkštas, todėl paprastai jis legiruojamas su kitais metalais.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas