Kada geriausia rinktis krūtų didinimą kūno riebalais?

Šiandien moterys renkasi krūtų didinimo operaciją dėl įvairiausių priežasčių. Vienos nori susigrąžinti stangrią krūtų formą po nėštumo, o kitos – padailinti esamą figūrą. Šiai dienai augmentaciją galima atlikti ne tik implantais, bet ir savais kūno riebalais. Šiame straipsnyje aptarsime, kada geriausia rinktis tokią operaciją, apžvelgsime šios eigą ir pooperacinį laikotarpį.

Kada rekomenduojama rinktis didinimą kūno riebalais?

Krūtinės didinimas riebalais rekomenduojamas tuomet, kai norima išgauti itin natūraliai atrodantį rezultatą. Operacija gali pataisyti asimetriją, padailinti apimtį praradusias krūtis po nėštumo. Kadangi operacijai dažniausiai naudojami nuo pilvo ir šlaunų nusiurbti riebalai, čia svarbu, kad pas pacientę būtų pakankamas kiekis riebalų. Priklausomai nuo individualaus poreikio, dažniausiai prireikia 500–1000 ml. Siekiant ryškesnio rezultato, galima pakartotinė procedūra. Svarbu paminėti, kad šiuo būdu didinamos krūtys padidėja 1–2 dydžiais.

Operacijos eiga

Procedūra yra kompleksinė, nes susideda iš dviejų etapų. Pirmame etape suformuojamas patrauklus kūno kontūras, o antrame riebalai suleidžiami į krūtis. Per pirmą konsultaciją patyręs chirurgas įvertina kiekvieną individualų atvejį, o taip pat – ar pacientė turi pakankamą kiekį riebalų. Visgi, jeigu pas pacientę šių kiekis yra per mažas, pasiūloma kita alternatyva – augmentacija implantais.

Krūtinės didinimas atliekamas taikant bendrinę nejautrą, tad visos procedūros metu išvengiama nemalonių pojūčių. Pirmiausia, riebalai išplaunami ir filtruojami, o vėliau, naudojant tam pritaikytą švirkštą su specialiomis adatomis, šie suleidžiami į krūtis.

Pooperacinis laikotarpis

Įprastai „prigyja“ 50 % suleistų riebalų, o galutiniu, natūraliai atrodančiu rezultatu galima mėgautis po 3–4 mėnesių. Po operacijos dažniausiai juntamas nedidelis patinimas, skausmas, tempimo pojūtis, spenelio jautrumo sumažėjimas. Svarbu paminėti, kad atlikus augmentaciją, nesustabdomas senėjimas, todėl būtina rūpintis savo sveikata. Žinoma, žaizdų gijimas priklauso ir nuo pacientės odos elastingumo bei genetikos, tinkamos priežiūros.

Krūtų didinimas jau ilgą laiką yra viena iš populiariausių plastinių operacijų. Norinčioms natūraliai padailinti ne tik krūtinės, bet ir kūno formas, augmentacija riebalais – bene geriausias sprendimas. Svarbiausia pasirinkti patyrusius savo srities specialistus, kurie atsakys į visus rūpimus klausimus ir suteiks pagalbą viso gydymo metu.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas