Ką reiktų žinoti vyrams perkant apatinius?

Džentelmenui svarbi kiekviena aprangos detalė, ne išimtis ir apatiniai drabužiai. Pastaruosius verta rinktis itin atidžiai, nes aukštos kokybės, patogūs vyriški apatiniai užtikrina komforto jausmą visą dieną. Nepaisant to, kad arčiausiai kūno vilkimi drabužiai bene labiausiai veikia savijautą, vyrai dažnai lieka gana konservatyvūs ir daugelį metų nešioja to paties modelio ar net to paties prekių ženklo apatinius. Skyrus keletą minučių susipažinimui su naujienomis vyriškų apatinių lentynose, gali ateiti įkvėpimas bent mažytėms permainoms ir didesnei įvairovei.


Vyrams apatinius derėtų rinktis pagal sezoną, stilių bei skonį, o taip pat derinti prie viršutinių drabužių. Kaip tik dėl to, reiktų turėti skirtingų modelių bei spalvų šortukų bei trumpikių. Vilkint aptemptas kelnes verčiau rinktis trumpikes, o su džinsais ar laisvesnėmis kelnėmis puikiai tiks vyrų ypač mėgstami šortukai ar bokseriai. Šortukų populiarumą lemia jų patogumas ir universalumas, nes jie priglunda prie kūno formų ir užtikrina atramą. Tiesa, reiktų itin dėmesingai atsirinkti savo šortukų dydį, kad šie dailiai priglustų neįsirėždami į odą. Vadinamieji šeimyniniai apatiniai dažnai yra šaržuojami, tačiau jie nenuvilia vyrų, nemėgstančių jokių suvaržymų.
Trumpikių ar šortukų spalva – kiekvieno vyro individualus pasirinkimas, tačiau geriau nepamiršti vilkint šviesių spalvų kelnes ar šortus rinktis tokios pat spalvų gamos apatinius. Jei nenorite, kad apie jūsų privačius pasirinkimus žinotų aplinkiniai, turėkite bent po keletą klasikinių baltos, juodos bei pilkos spalvos apatinių. Beje santūrių spalvų apatiniai nebūtinai turi būti nuobodūs ir vienodi – gali skirtis jų medžiagos, raštai ar faktūra.
Etiketėje nurodoma medžiagos sudėtis dažnai lieka nepastebėta. Žvilgtelėti, iš kokios medžiagos pasiūti apatiniai ilgai neužtruksite, tačiau gausite progą išsirinkti higieniškus vyriškus apatinius, kuriuos bus malonu vilkėti. Geriausia, kai sąlyti su oda turi orui laidžios iš natūralaus pluošto pagamintos medžiagos. Medvilnė ir modalas yra vieni populiariausių pluoštų, iš kurių siuvami vyriški apatiniai. Tai patvarios, lengvai prižiūrimos medžiagos, kurios užtikrina malonią nešiojimo patirtį. Sparčiai populiarėja ir vilnos apatiniai, kurie yra puikis pasirinkimas šaltuoju metų laiku. Moderniomis technologijomis apdirbta vilna tampa minkšta ir švelni, tačiau išsaugo visas gerąsias savo savybes. Beje, nėra pagrindo nerimauti, kad šortukai iš vilnos bus per šilti – vilna tuo ir ypatinga, kad palaiko optimalią kūno temperatūrą, o drėgmės perteklių efektyviai sugeria ir greitai išgarina. Vyrams, kurių oda itin jautri, tikras atradimas bus bičių vašku praturtinti apatiniai. Savo ruožtu, sidabro jonais praturtinti antibakteriniai apatiniai užtikrins gaivos jausmą dar ilgesnį laiką.
Dažnai kyla klausimas ne tik kokius apatinius verta pirkti, tačiau ir kiek jų derėtų turėti. Jei drabužius skalbiate kartą per savaitę, apdairu būtų turėti tiek apatinių, kad jų užtektų dviem savaitėms – taigi mažiausiai 14 apatinių.
Atėjus metui atnaujinti apatinių stalčių, pagalvokite apie savo individualius poreikius ir ieškokite jūsų lūkesčius atitinkančio aukštos kokybės vyriško apatinio trikotažo.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Sponsored Video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas