Investavę $1000 į Shiba Inu galėjote tapti milijonieriumi – atsirado nauja investicija, kuri gali būti verta dar daugiau

Dar visai neseniai investavę 1000 JAV dolerių į $SHIB kriptovaliutą, galėjote tapti milijonieriumi, tačiau praleidus šią galimybę neverta nusiminti – rinkoje atsirado nauja ir, tikėtina, milijoninė meme coin, Meme Kombat.

Kai 2020 m. rugpjūčio mėn. pasirodė Shiba Inu žetonas (SHIB), jo kaina beveik metus laikėsi ties maždaug $0,0000000001 (taip, tai yra devyni nuliai). Tai reiškia, kad rinkos riba tuo metu buvo apie 100 tūkst. JAV dolerių.

Tačiau 2021 m. kovą dėl kriptovaliutų kilimo ir didėjančio meme coin populiarumo, kriptovaliutos rinkos kapitalizacija staiga šoktelėjo net iki $13,7 mlrd.

Kiekvienas, kuris tuomet nuo pat pradžių turėjo galimybę investuoti $1000 į Shiba Inu projektą, gavo net 100 000 kartų didesnį kapitalo prieaugį ir 2021 m. kovo mėnesį tapo milijonieriumi.

Svarbu pažymėti, kad tokia proga pasitaiko labai retai. Pavyzdžiui, 2021 m. vasarą atlikus tokią pačią $1000 investiciją į tą patį projektą, pirkėjai tokio didelio prieaugio jau negalėjo tikėtis, kadangi rekordinis kainos šuolis buvo įvykęs.

Iš šios istorijos tikrai galime pasimokyti – jeigu atsiduriate tinkamu laiku reikiamoje vietoje, reikia nedelsti ir pasinaudoti proga bei užsitikrinti saldžius investicijų vaisius.

Taigi, neseniai rinkoje atsiradusi Meme Kombat kriptovaliuta rodo panašius sėkmės ženklus ir gali tapti būtent ta moneta, kuri ilgainiui pasieks panašų sėkmės lygį. Susipažinkite iš arčiau ir pamatysite, kodėl verta gerai apsvarstyti investavimą į šią kriptovaliutą.

Ar Meme Kombat yra sekanti kriptovaliuta, kuri sprogs?

Meme Kombat yra novatoriškas „blockchain“ projektas, kuris pristato unikalų požiūrį į memų monetas ir derina jų žavingumą su jaudinančia žaidimų patirtimi.

Čia galite rasti žaidimų, kuriuose dalyvauja įvairūs memų monetas įkūnijantys personažai ir kurių baigtį nulemia „blockchain“ tinklas. $MK žetonų turėtojai taipogi gali statyti savo žetonus ir lažintis kitų žaidėjų kovose. Statydami už kovos rezultatus ir teisingai atspėję įvykių baigtį, galite laimėti prizų bei nemokamos kriptovaliutos.

Dar vienas puikus $MK žetonų panaudojimas – galimybė susikurti pasyvių pajamų šaltinį. $MK pirkėjai taip pat gali laikyti savo žetonus vidinėje sistemoje ir uždirbti metinį procentinį pelną (APY).

Be to, ši viena perspektyviausių kriptovaliutų rinkoje buvo įtraukta į populiariausią ICOBench “būsimų ICO” sąrašą, pabrėžiant didėjantį pripažinimą ir suteikiant dar daugiau patikimumo.

Turėdamas stiprų bendruomenės palaikymą ir pramonės pritarimą, Meme Kombat yra pasiruošęs sužavėti dinamišką memų monetų erdvę – panašiai kaip PEPE padarė gegužę.

Žvelgiant į tolimesnę ateitį, komanda turi ambicingesnių plėtros tikslų, pavyzdžiui, naujų žaidimo režimų, partnerysčių ir kitų įdomių pokyčių.

Įsigykite Meme Kombat kriptovaliutos

Tik $1000, kad taptumėte milijonieriumi?

Atsižvelgiant į viršuje paminėtus privalumus, ką tik prasidėjusio $MK pardavimo sėkmė nieko nestebina.

Kriptoanalitikai jau dabar prognozuoja bent 10 kartų didesnį pelną po Meme Kombat įtraukimo į viešus biržos sąrašus (po išankstinės prekybos). Kai kurie net teigė, kad $MK galėtų konkuruoti su jau įsitvirtinusiomis pagrindinėmis memų monetomis, tokiomis kaip Dogecoin ir prieš tai minėta Shiba Inu, kurių dabartinė rinkos vertė atitinkamai yra apie $8,5 mlrd. ir $4 mlrd.

Atsižvelgiant į ankstyvą išankstinio pardavimo sėkmę, atrodo, kad Meme Kombat turi geras perspektyvas ateityje ir vėliau šiais metais bus įtrauktas į didžiųjų biržų sąrašus.

Ankstyvieji pirkėjai gali patekti į pirmąjį išankstinio pardavimo etapą ir įsigyti $MK žetonų su nuolaida – $1,667. Jei investuosite $1000 šiandien ir kriptovaliuta šoktels 10 000% iki $1667 už žetoną (tai yra retas, vis tik įmanomas reiškinys naujai startavusiems projektams), tuomet jūsų kriptovaliutos vertė pasieks virš $1 000 000.

Suprantama, jog tai atrodo sunkiai suvokiami skaičiai, visgi, šis projektas turi daug sėkmės elementų ir buvo sukurtas taip, kad pasiektų savo pilną potencialą konkurencinėje memų monetų rinkoje. Išlieka tik vienas vienintelis klausimas – kada įvyks didysis kainos sprogimas?

Meme Kombat yra netrukus sprogsianti kriptovaliuta – apibendrinimas

Dabar yra geriausias laikas atrasti Meme Kombat ir nepraleisti progos nusipirkti vienos perspektyviausių kriptovaliutų šiemet, kuri gali atnešti net tūkstantinę grąžą. Norintieji įsigyti, gali jau šią akimirką apsilankyti oficialioje projekto svetainėje, prijungti savo el.piniginę ir įsigyti kriptovaliutos iškeičiant turimus ETH arba USDT į $MK žetonus.

Įsigykite Meme Kombat kriptovaliutos

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas