Infraraudonųjų spindulių šildytuvai – ir namams apšildyti. Konsultuoja specialistas

Renkantis infraraudonųjų spindulių šildytuvą reikia skirti daugiau laiko parametrų lyginimui. Taip pat nepamiršti ir inovacijų. Rinkoje opcijų vis daugiau, o tai dažniausiai džiugina, kadangi inovatyvi įranga dažniausiai eina koja kojon su ekologija bei patogumu.

Infraraudonųjų spindulių šildytuvai labai ilgai buvo siejami su terasų bei kitų panašių vietų apšildymo galimybėmis. Šiuo metu įranga pasirenkama ir namų, ypač sodybų, apšildymui. Vertinama dėl savo galingumo bei išmanumo.

Apie šios įrangos galimybes pasakoja jas parduodantis specialistas Paulius, kuris akcentuoja, jog esant tokiai plačiai pasiūlai kiekvieno poreikiai tikrai bus patenkinami.

Pigus įrangos išlaikymas

Infraraudonųjų spindulių šildytuvai vertinami dėl daugelio privalumų, tačiau viena svarbiausių yra tai, kad įrangos išlaikymas – gana pigus. Daugelis žmonių sutinka, kad geriau mokėti daugiau už pačią įrangą, tačiau vėliau džiaugtis ekonomišku jos išlaikymu.

„Įrangos kainos yra labai įvairios. Tikrai ne visada tokie, kurie kainuoja labai brangiai – geresni. Reikia vertinti parametrus. Apskritai geriau mokėti už pačią įrangą daugiau, jeigu tik jos išlaikymo kaštai bus pigesni. Tai paprasčiausiai atsiperka, galiausiai bus sutaupoma ir tikrai nemažai“,- teigia Paulius.

Apskritai elektrinis šildymas yra gana pigus. Ypač tuomet, jeigu Jūsų kieme bus saulės elektrinė. Kadangi jos vis dažniau diegiamos, natūralu, kad ieškomos ir platesnės panaudojimo galimybės. Apšildyti jas elektra – vienas jų. Tačiau šilumos siurbliai reikalauja gana daug laiko juos montuojant. Su infraraudonaisiais spinduliais – viskas kur kas paprasčiau.

Jauki šiluma

Žmonės, kurie jau džiaugiasi tokia apšildymo sistema, dažniausiai pabrėžia, kad ji yra gana jauki. To norisi ne tik nuosavuose namuose, tačiau ir terasose, kuriose su šiluma kavos puodelis yra kur kas skanesnis.

„Šie šildytuvai dažniausiai sukuria tokį pojūtį, kaip saulės šiluma. Tokia, kuri mus džiugina pavasarį. Kai atrodo, kad lauke būti per vėsu, terasoje – nemaloniai drėgna – šildytuvas padės joje jaustis kur kas jaukiau, kadangi šiluma tokia maloni, kad pasiekia ir kaulelius“,- juokiasi Paulius.

Kai kurie teigia, kad panašią šilumą skleidžia ir sena, koklinė krosnis.

Tinka bet kokiam objektams šildyti

Pasikartosime, kad šio tipo šildytuvai tinka bet kokio tipo patalpai šildyti. Taip pat ne tik jai visai, tačiau ir tik daliai. Pavyzdžiui, tokie šildytuvai labai gerai pagelbėja, kai dideliuose sandėliuose arba angaruose reikia šildyti tik vietas, kuriose renkasi žmonės. Šildymo procesas labai greitas ir efektyvus, o svarbiausia, kad itin lokalizuotas.

Patrauklus dizainas

Paulius juokiasi, kad daugeliui žmonių patinka ir tai, kad šio tipo šildytuvo modeliai atrodo patraukliai, tad dažnai tampa namų puošmena, kuri kuria ne tik jutiminį, tačiau ir vizualinį jaukumą. „Galima rinktis iš labai skirtingo modelio šildytuvų. Tiesa, visi jie gana panašūs – minimalistinio dizaino, nėra masyvūs, vizualiai tikrai lengvi“.

Nauda ir sveikatai?

Daug kalbama ir apie tai, kad šio tipo šildytuvai yra puiki pagalba tiems, kurie nori būti ne tik laimingi, tačiau ir sveikai. Spinduliai padeda geriau įsisavinti vitaminą A, taip pat gerina žmogaus medžiagų apykaitą. Tai itin geras pasirinkimas asmenims, kurie turi jautrius kvėpavimo takus, serga astma.

Jeigu norite būti tikras dėl įrangos funkcionalumo bei galimybių – būtina pirkti žinomų gamintojų įrangą, kuri yra parduodama su garantijomis. Taip pat apeiti vietas, kuriose įsigyti šildytuvus galite labai pigiai. Tai gali reikšti arba padirbinius arba nelegaliai parduodamą įrangą. Abiem atvejais – rizika.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas