Ilgiausiai šalies vėliavai pasiūti – rekordiniai kiekiai medžiagos

Lapkričio 17 d. Seime įvyko fotografijų parodos „1000 metrų trispalvė” – VIENYBĖ atidarymas. Renginio metu Jaunimo organizacijai DARBAS ir idėjos autoriui režisieriui uteniškiui Erikui Druskinui buvo įteiktas Lietuvos rekordą įrodantis diplomas.

„Džiugu, jog akcija nesibaigė vien trispalvės išskleidimu rugpjūčio 23-ąją, o graži iniciatyva keliauja ir toliau. Tikimės, kad ši fotografijų paroda bus eksponuota ne tik Seimo rūmuose, tačiau ir kituose Lietuvos miestuose bei miesteliuose”, – kalbėjo Jaunimo organizacijos pirmininkas Benas Cechanavičius.
Fotografijų parodą atidarė akcijos globėja LR Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė.
Prieš pat parodos atidarymą vyko spaudos konferencija, skirta galerijos atidarymo bei diplomo įteikimo proga. Mintimis apie rekordinę vėliavą dalinosi Seimo narys Viktoras Fiodorovas, JOD pirmininkas Benas Cechanavičius, idėjos autorius Erikas Druskinas ir agentūros „Factum” prie Lietuvos kultūros fondo direktorius Vytautas Navaitis. Konferencijoje buvo išsakytos mintys apie pilietiškumo skatinimą ir valstybinį jaunimo iniciatyvų finansavimą. Taip pat buvo pristatytas tolimesnis VIENYBĖS vėliavos kelias.
Rekordinė trispalvė, kurios idėjos autorius režisierius E. Druskinas, – tai didžiausio ploto ir ilgiausia šalies vėliava, kuriai pasiūti prireikė 3 kilometrų medžiagos, sveriančios 250 kilogramų. Trispalvę siuvo daugiau nei 100 žmonių. Tikimasi, kad iki 2018 metų, kuomet Lietuva minės pirmosios Nepriklausomybės šimtmetį, rekordinė vėliava bus išskleista kiekviename Lietuvos mieste.

Vaiga JARAŠIŪTĖ

 

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas