Gyventojai jau gali atsidaryti mokėjimo sąskaitą Lietuvos pašte

Lietuvos gyventojai pašte nuo šiol galės turėti savo mokėjimo sąskaitą. Naujoji paslauga leidžia į savo sąskaitą Lietuvos pašte įnešti grynuosius pinigus ir iš jos patogiai vykdyti mokėjimus, atsiskaityti už pašte teikiamas paslaugas, gauti darbo užmokestį ir jį nemokamai išsigryninti bet kuriame pašte arba finansinių paslaugų skyriuose „PayPost“.

Šiuo metu atsidaryti mokėjimo sąskaitą gyventojai gali Lietuvos pašto finansinių paslaugų skyriuose „PayPost”, o jau kitąmet klientams bus pristatyta galimybė tvarkyti sąskaitas bei atlikti mokėjimus elektroniniu būdu.
Pagrindiniai Lietuvos pašto mokėjimo sąskaitos privalumai tai, kad pinigų išgryninimas iki 1 tūkst. eurų yra nemokamas bei platus paslaugos teikimo tinklas. Išsigryninti pinigus galima beveik 800 vietų visoje Lietuvoje – didesniuose paštuose ar bet kuriame „PayPost” skyriuje.
Taip pat Lietuvos pašto mokėjimo sąskaita yra puiki alternatyva banko kortelių skaitytuvams – fiziniai ir juridiniai asmenys, kurie dažnai naudojasi pašto paslaugomis, už paslaugas gali tiesiog atsiskaityti iš savo sąskaitos pašte.

„Lietuvos pašto“ inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas