Gera naujiena žvejams: žvejo bilietai – jau ir „Maximose“

Žvejo mėgėjo bilietą nuo šių metų vasario mėnesio galima įsigyti visose „Maxima” parduotuvių kasose. Dvi dienas, mėnesį ar metus galiojantys žvejo bilietai suteikia teisę žvejoti visuose neišnuomotuose vandens telkiniuose bet kuriuo pasirinktu periodu, taip pat ir jūroje, jei tam nėra kitų apribojimų. „Maxima” kasose žvejo bilieto įsigijimo paslauga kainuos pigiau nei kitose šalies prekybos vietose.

Žvejo bilieto įsigijimas „Maxima” parduotuvių kasose kainuos už 0,45 Eur, kai kitose populiariose prekybos vietose ši paslauga kainuoja 0,58 Eur. Pats žvejo bilietas dviem dienoms kainuoja 1,4 Eur, mėnesiui – 5 Eur, metams – 14 Eur. Perkant bilietą patartina su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą su asmens kodu. Jis bus užrašytas ant bilieto be trijų paskutinių skaičių, siekiant užtikrinti, kad bilietas tikrai priklauso žvejojančiam asmeniui.
Žvejo mėgėjo bilietas yra būtinas visiems, norintiems žuvauti viešuosiuose vandens telkiniuose. Išimtis taikoma asmenims iki 16 metų, pensininkams ir neįgaliesiems. Žvejo bilietą įsigijusiems žvejams mėgėjams galioja tam tikri apribojimai, aprašyti Žemės ūkio ministerijos Žuvininkystės tarnybos nuostatose. Žvejybos vietoje su savimi privaloma turėti ne tik žvejybos bilietą, bet ir asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Visos lėšos, gautos už žvejo bilietus, surenkamos į specialią Valstybinės mokesčių inspekcijos sąskaitą ir naudojamos tik vienam tikslui – žuvų ištekliams gausinti bei saugoti.

Renata SAULYTĖ, „Maxima LT” komunikacijos vadovė

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas