Dažniausiai naudojami įrankiai, kuriuos galite įsigyti pigiau per žiemos išpardavimus


Galbūt pastebėjote, kad internetinėse parduotuvėse, nuo juodojo penktadienio prasideda savotiškas akcijų ir nuolaidų maratonas. Vieną progą keičia kita ir be sustojimo tęsiasi naujausi ir geriausi pasiūlymai pirkti įvairių rūšių ir kategorijų prekes. Šiame straipsnyje pristatysime net keletą skirtingų įrankių, kurie yra dažno naudojimo ir tuo pačiu, elektroninėse parduotuvėse sulaukia didelių nuolaidų. Štai net 10 iš jų!

Suktuvai/Gręžtuvai

Liaudiškai vadinami grąžtais – šie įrankiai yra turbūt pats svarbiausias įrenginys, beveik kiekvienoje įrankių dėžėje. Jeigu jūsiškis grąžtas jau paseno, susidėvėjo arba nebepatenkina poreikių, arba, jeigu to grąžto iš viso neturite – pats laikas jį įsigyti internetu. Nuolaidos jiems gali siekti ir daugiau nei 40-50%, tad sutaupysite nemažai ir galėsite įsigyti priedų.

Lapų pūstuvai

Lapų pūstuvai aktualūs tiems žmonėms, kurie turi nuosavą namą su nuotekų sistema arba tiems, kurie prižiūri savo kiemo būklę, arba net yra priklausomi nuo to, ar lapai nupučiami jų gatvėse. Įprasta kaina parduodamas lapų pūstuvas ne visada apsimoka, arba yra pernelyg brangus. Tačiau tuomet, kai pritaikoma keliasdešimties procentų akcija, reikalai pasikeičia ir lapų pūstuvą galima įsigyti patrauklia kaina. Pasirinkimas, čia – https://www.varle.lt/lapu-pustuvai/.

Žoliapjovės

Tiesa, net ir įsigijus šį įrankį, teks palaukti, kol vejos vėl sužaliuos ir bus galima vejapjovę naudoti. Nors, nėra to blogo, kas neišeitų į gerą. Dažnai prarandame pinigus ir permokame už tas prekes, kurias perkame tuomet, kai labai prispaudė reikalas (pvz., sugedo arba pamiršome ir tik dabar prisiminėme). Rinkitės tarp robotų, stumdomų žoliapjovių ar net traktoriukų. Net ir ne pačios didžiausios nuolaidos leidžia sutaupyti arti 100 ar net daugiau eurų!

Grandininiai pjūklai

Grandininius pjūklus naudojame bene visi, kurie gyvename arčiau miško arba kūrenamės malkomis. Šis įrankis praverčia įvairiais atvejais, tačiau pagrindinė jo nauda yra medienos pjaustymas bei apdirbimas. Daug kas eksploatuoja senus (pasenusius) pjūklus, kurie nebėra efektyvūs, vos veikia, daug genda arba visai nebegali duoti naudos. Užuot vargus su tokiu, per akciją galima įsigyti naują.

Pjaustyklės plytelėms ar kitoms medžiagoms

Pjaustyklės plytelėms visada praverčia, jeigu planuojate apie remontą, jį jau darote arba net, jeigu įsirenginėjate naujus namus ir/ar naują būstą. Pjaustykles daug kas renkasi nuomotis, tačiau, jeigu jas įsigijote per akciją, galite ir patys vėliau išnuomoti savo pirkinį bei atgauti dalį išlaidų ar net užsidirbti!

Generatoriai

Generatorius – ganėtinai brangus pirkinys, kuris naudingas tuomet, jeigu turite savo dirbtuves, garažą arba dar vyksta statybos. Įprastai tokio įrenginio pirkimas atsieina gan nemažai, o jų pačių nauda yra tik tuomet, kai turite ką dirbti ir kokius įrankius naudoti. Sutaupykite per akcijas ir lengviau bei pigiau organizuokitės darbus.

Kompresoriai

Su kompresoriumi pavyks atlikti daug daugiau darbų garaže, nes bus lengva pasikeisti ratus. Tačiau tai – tik dalis kompresoriaus pajėgumų. Jeigu turite pneumatinių įrankių arba užsiimate panašiais darbais, laukite akcijų ir galėsite sutaupyti tikrai nemažą sumą. Neskubėkite pirkti taip ir gausite daugiau naudos už mažesnes išlaidas.

Grunto grąžtai

Grąžtai gruntui – svarbus įrankis ten, kur namo projektas ar sodybos projektas dar nėra iki galo baigti. Su šiais grąžtais, kaip jau sako pats pavadinimas, gręžiate skyles. Ūkyje, sodyboje ar netoli nuosavo namo, kuris nėra taip arti miesto ir pagrindinės infrastruktūros, grąžtas gruntui būna ir yra labai naudingas.

Vandens filtrai

Vandens filtrų pirkimą beveik visi, ko gero atidėlioja iki paskutinio. Nors juos reikėtų keisti profilaktiškai ir reguliariai, nemaža dalis mūsų tai daro tik tuomet, kai iš čiaupo ima bėgti parudavęs, pageltęs ar kitaip, aiškiai nešvarus vanduo. Jeigu taikoma akcija, net nedvejokite įsigyti vandens filtrų, kadangi jie pravers visuomet, o panaudoti galėsite kone iš karto arba pasidėti juos atsargai.

• Trimeriai

Trimeris yra naudingas priedas ir labai universalus įrankis, jeigu turite gyvatvorių, didelį žemės plotą ir/ar labai nelygų reljefą. Su trimeriu galite tiksliai ir rankiniu būdu aptrumpinti žolę, kurią sunku pasiekti robotams ar nelabai patogu prieiti su stumdoma žoliapjove. Negana to, jeigu turite tokį žemės plotą, kur žolė užauga labai aukšta, jokia žoliapjovė čia nepadės. Aukštas žoles geriausia bus pjauti su trimeriu, taip pat ir dirbant ant šlaito. Sutaupysite dešimtis ar net daugiau nei šimtą eurų, jeigu bus taikomos nuolaidos.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas