Bitkoinas peržengė $26 000 ribą – kas toliau ir kurios kriptovaliutos atneš didžiausią pelną?

„Bitcoin“ pagaliau demonstruoja pirmus atsigavimo ženklus ir peržengė ilgai lauktą 26 000 JAV dolerių ribą, o kripto naujokės „Wall Street Memes“ ir „Bitcoin BSC“ toliau tęsia savo kelionę į rinkos topus.

Pastarasis $BTC pasiekimas paskatino investuotojus svarstyti, kas gi laukia toliau – staigus kainos kilimas ar dar vienas nuolydis?

Statistika šiuo metu kalba pati už save – turėdamas net $12,6 milijardo 24 valandų prekybos apimtį, $BTC per pastarąją dieną išaugo 1,25%.

Taipogi, nepaisant praeityje patirtų nuosmukių, jo dominavimas rinkoje išlieka neginčijamas ir „Bitkoinas“ užima pirmąją vietą CoinMarketCap su stulbinančia suma – 518 mlrd. JAV dolerių.

Visgi, šiuo metu daugelis kriptoanalitikų patars verčiau apeiti „Bitkoiną“ ar palaukti geresnio laiko jo pirkimui – rugsėjo mėnesis šiai kriptovaliutai yra labai nepastovus ir dažnai kritiškas. Istoriškai rugsėjis parodė neigiamus „Bitkoino“ kainos rodiklius – vidutiniškai vertė nukrenta daugiau nei 5,5%.

Gera žinia yra tai, kad kriptovaliutos investavimas nesustoja ties $BTC ar $ETH monetomis, ir rinkoje populiarėja naujos, įdomios ir išmanios kriptovaliutos. Žemiau aptarsime dvi naujienas, kurios jau spėjo pasiekti pardavimo rekordus, tačiau dar gali pasiūlyti draugišką kainą ir didelį potencialą ateityje.

„Wall Street Memes“ – paskutinė galimybė įsigyti Elon Musk mėgstamiausią kriptovaliutą

„Wall Street Memes“ gali pasigirti tvirta ir įtakinga bendruomene, kurios gretose pamatysite ir vieną turtingiausių pasaulio žmonių – Elon Musk, o pagrindinis šios kriptovaliutos tikslas yra suteikti galimybę kiekvienam užsidirbti pinigų iš to, kas gali atrodyti nevertinga – pavyzdžiui, tiesiog paprastos $WSM meme monetos.

„Wall Street Memes“ sulaukė didelio pripažinimo jau 2021 m., kai išskirtinė NFT kolekcija buvo parduota per mažiau nei valandą. Vis dėlto, kūrėjų komanda nusprendė ties tuo neapsistoti ir sukurti ryškią ir įtraukiančią kriptovaliutą $WSM, kurios išankstinė prekyba jau tapo viena sėkmingiausių kripto istorijoje.

Tai tik įrodo, kad už šio prekės ženklo stovi srities specialistai, puikiai išnaudojantys savo sukauptą patirtį ir sugebantys kurti efektyvią pardavimo ir marketingo strategiją.

Vienas didžiausių „Wall Street Memes“ privalumų yra tai, kad visi $WSM žetonai yra skirti projekto bendruomenei – tai leidžia investuotojams atsipūsti ir pasitikėti projektu, ženkliai sumažinant “kilimėlio traukimo” ir investicijų praradimo riziką.

Šiuo metu paskutiniame išankstinės prekybos etape „Wall Street Memes“ kriptovaliuta kainuoja $0,0337. Atsižvelgiant į platų susidomėjimą projektu ir nepaliaujamą bendruomenės paramą, tikimasi, kad $WSM nesustos augti iki 2023 metų pabaigos ir vertė viršys 200% dabartinės kainos.

Nepraleiskite puikios progos investuoti ir užsidirbti su šia perspektyvia kriptovaliuta.

Įsigykite „Wall Street Memes“ kriptovaliutos

„Bitcoin BSC“ – geriausia „Bitcoin“ alternatyva norintiems investuoti dabar

„Bitcoin BSC“ išsiskiria kaip perspektyviausias „Bitcoin“ analogas, kuris gali pasiūlyti ženkliai geresnę kainą, ekologiškesnį veiklos principą ir lengvą prieinamumą.

Projektas pristato naujovišką „Proof-of-Stake“ (PoS) BEP-20 žetonų sistemą, kur skirtingai nuo tradicinio pradinio „Bitcoin“ projekto kasybos metodo, „Bitcoin BSC“ siūlo galimybę gauti pasyvių pajamų tiesiog statant ir laikant $BTCBSC žetonus (angl. staking).

Kuo daugiau žetonų laikysite platformoje ir neparduosite, tuo didesnis bus jūsų atlygis už kiekvieną patvirtintą bloką (blokai paleidžiami tokiu pat tempu kaip ir originalaus „Bitkoino“).

„Bitcoin BSC“ taipogi atspindi pirmąsias $BTC dienas savo tokenomikoje, kur projektas siūlo identišką žetonų pasiūlą ir kainą – pirkėjai palaipsniui pasieks 6 125 000 žetonų ir kriptovaliutos investavimas dabar bus galimas už $0,99.

Taipogi, $BTCBSC žetonai bus palaipsniui išleidžiami per 120 metų laikotarpį, atspindintys paties „Bitcoin“ kriptovaliutos išleidimą.

Taigi, jei dabar svajojate investuoti į „Bitkoiną“, tačiau nenorite susidurti su prognozuojamais BTC svyravimais ir kritiniais nuosmukiais, „Bitcoin BSC“ gali tapti puikia alternatyva klasikinei monetai – čia yra siūlomi ne tik visi pirmosios, bet ir naujos kartos kriptovaliutų privalumai.

Įsigyti $BTCBSC kriptovaliutos galite apsilankę oficialioje svetainėje naudojant ETH, USDT, BNB, USDT ar įprastas banko korteles.

Įsigykite „Bitcoin BSC“ kriptovaliutos

Bitkoinas peržengė $26 000 ir kurios kriptovaliutos atneš didžiausią pelną – apibendrinimas

„Bitcoin“ kainai viršijus $26 000 ribą, pirmosios kriptovaliutos ateitis išlieka neaiški, tačiau nenumaldomas „Bitcoin“ augimas rodo teigiamas bendros kriptovaliutų rinkos nuotaikas.

Investuotojai, siekiantys pelno ir norintys investuoti jau dabar, gali apsvarstyti Wall Street Memes ir Bitcoin BSC, kurios turi išskirtines lyderių savybes ir, tikėtina, dar ilgai laikysis dinamiškoje kriptovaliutų rinkoje.

Įsigykite „Wall Street Memes“ kriptovaliutos

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas