Balčių girininkija įsikūrė naujose patalpose

Praėjusią savaitę Vaikutėnuose atidarytos naujos patalpos, kuriose įsikūrė Utenos miškų urėdijos Balčių girininkija. Į iškilmingą atidarymą atvyko rajono valdžios atstovai, Utenos miškų urėdijos vadovė Aurelija Jočienė, Utenos seniūnijos seniūnas Saulius Gaižauskas ir kiti svečiai. Nauju darbo etapu džiaugėsi ir tikrieji naujų patalpų šeimininkai – Balčių girininkijos girininkas Sigitas Riauba ir jo pavaduotoja Vaida Šyvytė.

Kaip sakė Utenos miškų urėdė, senoji Balčių girininkija buvo įsikūrusi nepatogioje vietoje, Tauragnų seniūnijoje, nutolusioje nuo Utenos net 26 km. Atstumas labai apsunkino darbą. Tad buvo nutarta kreiptis į Utenos rajono savivaldybę su prašymu, gal atsirastų laisvos patalpos Vaikutėnuose ar Radeikiuose. „Koks buvo džiaugsmas, kai iš Utenos rajono savivaldybės gavome atsakymą, kuriame buvo rašoma, kad yra mums tinkamos patalpos Vaikutėnų administraciniame pastate”, – pasakojo Aurelija Jočienė.
Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, sveikindamas girininkijos ir Utenos miškų urėdijos darbuotojus, sakė, kad nauja pradžia visada džiugina ir nuteikia sėkmei. „Lietuvių kalboje yra nemažai žodžių, nusakančių tam tikrus malonius įvykius: vestuvės, sutiktuvės, pabaigtuvės ir kt. Bet vienas maloniausių įvykių, manau, yra įkurtuvės. Tad sveikindamas jus su įkurtuvėmis, linkiu kuo geriausios kloties visuose darbuose ir sumanymuose bei jų įgyvendinime. Galiu pradžiuginti, kad Vaikutėnų administraciniame pastate netrukus prasidės kiti remonto darbai. Statybininkai darbus pirmiausia pradės pirmame aukšte, bus sutvarkyti koridoriai, sanitarinis mazgas, kitos patalpos. Tikiuosi, pastatas naujumu netrukus spindės ne tik išorėje, bet ir viduje,” – kalbėjo meras. Girininkijos darbuotojams įkurtuvių proga Alvydas Katinas ir Zita Ringelevičienė įteikė dovaną.
Daug sveikinimų ir linkėjimų įkurtuvių kaltininkams išsakė ir Utenos seniūnas Saulius Gaižauskas bei kiti šventės dalyviai. Girininkijos darbuotojams buvo įteikta gėlių, paveikslas, kitų dovanų.

Laikraščio „Utenos diena” ir Utenos r. savivaldybės administracijos inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas