5 neištikimos moters požymiai

Vyrai, turite nuojautą, kad kažkas ne taip? Pasidomėkite, gal tai neištikimybė aplankė jūsų šeimyninį guolį. Moterys, iškeitėte namų idilę į nuotykį? Pasitikrinkite, ar tik nedarote to labai akivaizdžiai.

Akivaizdžiausias ženklas, jog esama neištikimybės – elgesio pokyčiai. Tik atmeskite paranoją. Jei moteris visada labiau mėgo vyrų kompaniją, nieko nuostabaus, jei ji pietauja su vyriškos lyties kolega, o ne kolege. Tačiau verta susimąstyti, jei:

1 – dingo įprasti reikalavimai (pradeda tvarkytis be vyro pagalbos)

Jeigu iki tol moteris buvo linkusi pietauti, treniruotis, apsipirkinėti kartu partneriu ir staiga jai jau nebereikia jo kompanijos, yra galimybė, jog moteriai tiesiog prisireikė asmeninio laiko. Tačiau jei ji tampa neįprastai savarankiška ten, kur būdavo reikli, gali būti, kad atsirado kita kompanija.

2 – dingo pyktis ir nepasitenkinimas

Anksčiau moteris pyktelėdavo, jei partneris nepasitikdavo, nenueidavo su ja papietauti arba nelydėdavo jos į draugių pasisėdėjimus, tačiau dabar viskas, ką jis daro yra gerai ir jai tinka. Anksčiau partneris turėjo rūpintis smulkmenomis ir moteris supykdavo, jeigu užmiršdavo jų sukaktis, o dabar viskas neįtikėtinai gerai ir ji abejingai reaguoja į partnerio balius su draugais. Gal tai ir gerai, tačiau kodėl ji taip elgiasi? Nekyla įtarimų?

3 – ji tapo paslaptinga

Moteris daugiau nebesidalina su tavim dienos įvykiais ir norint sužinoti, kas vyksta jos gyvenime, reikia įsilaužti į jos elektroninį paštą arba skaitinėti sms’us, nes ji savo noru visiškai nieko nepasakoja apie savo dieną. Pavojus!

4 – nukreipia pokalbį nuo savęs

Tik pradėjus klausinėti, ji nukreipia pokalbį link pašnekovo. Visi pokalbiai sukasi aplink pašnekovą ir tik pašnekovą. Ji nepasakoja, ką ji veikė ir kas įdomaus nutiko, kol nebuvo kartu. Kodėl ji vengia tokių pokalbių?

5 – visokeriopai pataikauja

Kadangi viskas jau sukasi aplink partnerį, moteris pradeda žarstyti komplimentus, kviesti į pasimatymus, dovanoti atvirutes su užrašu „Aš Tave myliu…” be jokių priežasčių. Ji netgi siūlosi nuplauti mašiną ir žiūrėti bokso turnyrą kartu. Be abejo, toks saldus elgesys atsiduoda kartumu. Iš niekur nieko mylimoji tampa angelu. Toks bombardavimas nuolankumu, paklusnumu ir pataikavimu turėtų sukelti įtarimą mąstančiam vyrui!

Šaltinis: mensfitness.com

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas