Lenktynininkas A. Juknevičius: „Kasdien vairuojamam automobiliui turiu vieną reikalavimą – pasiekti kelionės tikslą“

Ignalinos kredito unija, Jungtinės centrinės kredito unijos KREDA narė, skelbia pavasarinę vartojimo paskolų akciją automobiliui įsigyti. Vi­siems, kurie artėjant šiltajam metų laikui nutarė ar nutars atsinaujinti savo transporto priemonę, unija siūlys pasinaudoti paskola su 7 proc. meti­nėmis palūkanomis.

Nuotaikingame šios akcijos vaizdo klipe, taip pat ir visoje ki­toje reklamos medžiagoje, gali­ma išvysti vieną garsiausių Lietu­vos lenktynininkų – Dakaro ralio legendą Antaną Juknevičių. Dau­gelis yra girdėję įvairiausių istori­jų apie A. Juknevičiaus nuotykius, patirtus sukant automobilio vai­rą Dakare. O koks jis vairuotojas kasdienybėje ir kokius automobi­lius savo kelionėms renkasi pats?

„Neslėpsiu, pasitaiko visko. Kartais, labai retai, automobi­lio akseleratoriaus pedalą galiu spustelėti kiek stipriau ir užmies­tyje. Tačiau tai darau ypač retai. Ir tik įvertinęs visas aplinkybes bei situaciją. Galbūt dalis žmonių galvoja, kad lenktynininkai laks­to kaip išprotėję ir miestų bei už­miesčių gatvėmis. Tai tikrai yra mitas. Aš, kaip ir mano kolegos, išsikraunu ir išsilakstau lenktynių bei treniruočių trasose. Kasdie­niame gyvenime esame ramūs ir atsakingi vairuotojai. Galiausiai, pirmiausia aš esu ne lenktyninin­kas, o tėtis. Tai taip pat skatina mane vairuoti saugiai ir ramiai“, – pasakojo A. Juknevičius.

Automobiliu jis yra leidęsis į įspūdingas keliones. „Turbūt il­giausia mano kelionė mašina buvo iš Vilniaus į Pekiną. Per dvi savaites sukorėme beveik 9 tūkst. kilometrų. Vykusiose „Šil­ko kelio“ varžybose aš dalyvavau kaip stebėtojas, sekiau paskui lenktynininkų karavaną. Tai buvo tikrai įspūdinga patirtis“.

Kalbėdamas apie tai, kaip pa­sirenka automobilius, lenktyninin­kas pabrėžė nesivaikantis madų, iš transporto priemonės reikalau­jantis tik vieno – saugios kelionės iš taško A į tašką B.

„Nesu išrankus automobi­liams. Vairuoju įvairių gaminto­jų modelius, priklausomai nuo to, kur, su kuo važiuoju. Dažnai sėdu prie „Volvo“, „Land Rover“ vairo. Dirbu su automobiliais, jie mane supa visą dieną. Todėl tenka pavairuoti pačias įvairiau­sias mašinas. Galiu pasakyti taip – man svarbiausia, kad automo­biliu galėčiau nukeliauti iki savo kelionės tikslo. Todėl svarbiausi pasirinkimo kriterijai man yra pa­tikimumams, saugumas“, – sakė A. Juknevičius.

„Suprantama, ne paskutinėje vietoje yra ir automobilio kaina. Tačiau aš visuomet žinau savo galimybes ir poreikius, neieškau galingiausios ar gražiausios ma­šinos. Puikiai suprantu, kad visa tai papildomai kainuoja. Tiesiog įvertinu savo poreikius bei gali­mybes. Kainos ir kokybės santy­kis man yra labai svarbus.“

Ignalinos kredito unijos akci­ja atnaujinti automobiliui tęsis iki šių metų liepos 1 d. Beje, pasi­naudoti šia paskola galima ir ne­apsilankius unijos skyriuose. Visi formalumai gali būti sutvarkyti nuotoliniu būdu.

Visiems, norintiems gauti šią paskolą, belieka susisiekti su Ignalinos kredito unijos centriniu skyriumi tel. (8 386) 52 561, el. paštu ignalina@kreda.lt ar bet kuriuo regioniniu skyriumi Ute­noje, Švenčionyse, Švenčionė­liuose, Pabradėje, Zarasuose ar Visagine.

Ignalinos kredito unijos inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Sponsored Video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas