„Volungė“ dar plačiau išskleidžia sparnus ir kviečia švęsti Lietuvos valstybės atkūrimo dieną

Minint Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, Vasario 16-ąją, jau aštuonioliktą kartą Utenoje organizuojamas festivalis-konkursas „Volunge šauk ąžuole“.

Jau aštuoniolika metų gyvuojantis festivalis-konkursas kiekvienais metais susilaukia didelio susidomėjimo tarp dainų kūrėjų ir atlikėjų, eilėraščius kuriančių mokinių. Kiekvienais metais konkursui būna atrinkta ir pateikta per penkiasdešimt Utenos mokyklų mokinių sukurtų eilėraščių, o muzikinėje festivalio-konkurso dalyje atliekama per trisdešimt dainų, iš kurių didžiąją dalį atlieka patys dainų autoriai. Artėjančiame festivalyje-konkurse kviečiami dalyvauti ne tik jaunieji dainų bei poezijos kūrėjai, bet ir jaunieji dailininkai.

2024 metų „Volungė“ jau nebetilps po vienu stogu. Tradiciškai autorių ir Lietuvos kompozitorių dainos skambės Utenos meno mokyklos Muzikos skyriaus salėje Vasario 16-ajai skirtame renginyje. Dailininkams ir eilių kūrėjams festivalio-konkurso baigiamasis renginys vyks Utenos meno mokyklos Dailės skyriaus parodų salėje Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimo renginyje.

Norinčius dalyvauti pilietinių dainų festivalyje-konkurse prašome iki vasario 9 d. informuoti renginio organizatorę Utenos meno mokyklos mokytoją Nijolę Gelgotienę, el. paštu nijole.gelgotiene@gmail.com, laiške įvardijant papildomą informaciją (kūrinio pavadinimas, kūrinio tekstas, kūrinio teksto ir muzikos autorius, kūrinio atlikėjai ir akompanuojantys muzikantai). Laiške būtina nurodyti ir bent vieną kontaktinį telefoną.

Eilėraščių autoriai eilėraščius konkursui galės pateikti tarpininkaujant ugdymo įstaigų lietuvių kalbos mokytojams. Mokytojai mokinių sukurtas eiles turės atsiųsti iki vasario 9 d. el. paštu edmundas.pupinis@inbox.lt. Kartu su eilėraščiu turi būti pateikta informacija, kurioje mokykloje ir kokioje klasėje mokosi eilėraščio autorius, jo vardas, pavardė ir jo lietuvių kalbos mokytojo pavardė.

Dailininkai savo kūrinius iki vasario 8 d. turi pateikti į Utenos meno mokyklos Dailės skyriaus (Basanavičiaus g. 36) sekretoriatą. Kitoje piešinio pusėje privalu nurodyti autoriaus ir jo mokytojo vardą bei pavardę, mokyklą ir klasę, kurioje mokosi kūrinio autorius.

Geriausiai pasirodžiusiųjų laukia prizai, kurie bus įteikti Utenos meno mokyklos Muzikos ir Dailės skyriuose vyksiančiuose Vasario 16-ajai skirtuose renginiuose. Renginių metu bus apdovanojami festivalio-konkurso „Volunge šauk ąžuole“ laureatai, dalyviai ir jų mokytojai. Mokinių muzikiniai pasirodymai, dailės darbai (atlikėjams davus leidimą) bus viešinami Utenos meno mokyklos Muzikos skyriaus feisbuko paskyroje. Su festivaliu-konkursu susijusią detalesnė informaciją, konkurso nuostatus galima gauti el. paštu, parašius el. pašto adresu edmundas.pupinis@inbox.lt. Festivalio-konkurso „Volunge šauk ąžuole“ nuostatai taip pat yra persiųsti ugdymo įstaigų sekretoriatams.

Kviečiame dalyvauti!

Edmundas PUPINIS,

festivalio-konkurso „Volunge šauk ąžuole“ steigėjas, Seimo narys

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas