Verslo forume – diskusijos ne tik apie geopolitinius iššūkius

Šį trečiadienį kūrybinių industrijų centre „Taurapilis“ Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų Utenos filialas ir Utenos rajono savivaldybė kartu su žurnalu IQ organizavo tradicinį IQ ekonomikos forumą.

Šių metų forumo tema buvo „Utena 2022. Žaliasis kursas, energetinė nepriklausomybė ir geopolitiniai iššūkiai regiono verslui ir savivaldai“.

Jame dalyvavo LR finansų viceministrė Vaida Česnulevičiūtė, Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas Marius Vaščega, Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Gailiūnas su generaliniu direktoriumi Visvaldu Matkevičiumi, Anykščių ir Utenos rajonų savivaldybių merai Sigutis Obelevičius bei Alvydas Katinas, Ignalinos rajono savivaldybės mero pavaduotojas Juozas Rokas, Seimo narys Edmundas Pupinis, kai kurie Utenos rajono savivaldybės tarybos nariai, Utenos krašto įmonių vadovai ir kiti verslo bei Utenos apskrities savivaldybių administracijų darbuotojai.

Apie ateities iššūkius Utenai forume kalbėjo ir Utenos rajono savivaldybės direktorius Vidas Žvinys. Taip pat forume įmonės situaciją ir kylančias šiandienes problemas versle pristatė bendrovės „Utenos trikotažas“ gen. direktorė Nomeda Kaučikienė.

Laikraščio „Utenos diena“ inf. Vytauto Ridiko nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas