Vairuotojus pasitiko stiklu virtusios gatvės

Ketvirtadienio rytą į darbus skubėdami uteniškiai susidūrė su didžiule problema – miesto gatvės, pasidengusios storu ledo sluoksniu, virto tikra čiuožykla. Sunkiai stabdomi automobiliai užkimšo pagrindines gatves, pasipylė techninės avarijos.

Į redakciją kreipęsi portalo udiena.lt skaitytojai piktinosi neprižiūrimomis gatvėmis ir klausė, ar komunalininkai visai pamiršo, jog žiema dar nesibaigė.

Susisiekėme su UAB „Utenos komunalininkas“ direktoriumi Rimantu Kaušylu, kuris pakomentavo šią situaciją, dėl kurios jis kaltino gamtą. Kaip sakė vadovas, vakar vakarą prasidėjo pūga, šlapias sniegas ėmė lipti prie šlapios kelio dangos, o jau šiandien ledo sluoksnis siekė apie 5 cm. „Kiek reikia laiko tą sluoksnį nutirpdyti, jei dar šaltis siekia 6-7 laipsnius?“, – klausė R. Kaušylas, kuris teigė, kad visa technika gatvių barstyti išvažiavo kovo 9-os rytą, apie 4 valandą.

Kaip tikino direktorius, apie 9 valandą ryto visos gatvės jau buvo nubarstytos: iš pradžių buvo pilama druska, o vėliau barstomas druskos bei smėlio mišinys.

R. Kaušylas patarė pasisaugoti ir patiems vairuotojams: „jei geros automobilio padangos, jos atitinkamai ir stabdo. Pats į darbą atvažiavau, darbuotojai irgi atvažiavo, barstytuvai pirmi pravažiuoja. Juk vienąkart per metus panašus dalykas įvyksta. Šiandien turėjome patį sudėtingiausią reiškinį per visą žiemos sezoną“.

Laikraščio „Utenos diena“ inf. ir nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas