„Utenos trikotažas“ atidaro naują išparduotuvę Utenoje

Po Lietuvos Vyriausybės priimto sprendimo švelninti karantino ribojimus, SBA grupės bendrovė „Utenos trikotažas“ kitą savaitę atveria dalį savo parduotuvių. Veiklą atnaujins tie pardavimo taškai, kurie turi tiesioginį įėjimą iš lauko.

„Parduotuvių veiklos atnaujinimui ruošiamės nuo pirmųjų užuominų apie galimą karantino ribojimų švelninimą – maždaug mėnesį. Karantino metu atnaujinome dalį parduotuvių įrangos, atlikome įvairius parengiamuosius darbus, o šiuo metu pildome lentynas naujomis pavasario-vasaros kolekcijomis ir laukiame sugrįžtančių pirkėjų. Vienos parduotuvės atsidarys jau pirmadienį, kitos – nuo trečiadienio“, – sakė UTENOS prekių ženklo vadovė Renata Varaneckienė.

Užsidarius „Utenos trikotažo“ parduotuvėms, reikšmingai šoktelėjo dar iki pandemijos išvystyta elektroninė parduotuvė, tačiau R. Varancekienė pažymėjo, kad dalis pirkėjų prie internetinės prekybos neperėjo ir neplanuoja to daryti. Pasak jos, fizinės „Utenos trikotažo“ parduotuvės dažnai turi gausų lojalių pirkėjų ratą, ir jie visada mieliau renkasi tradicinį apsipirkimo būdą.

„Rūpinamės, kad parduotuves pasiektų didelio pirkėjų susidomėjimo sulaukusios inovatyvios veido kaukės su antimikrobinėmis savybėmis, apatinių ir miego drabužių asortimentas, patogi apranga laisvalaikiui – tai, ko šiuo metu žmonėms labiausiai reikia“, – pristatė R. Varaneckienė.

Planuojamas darbuotojų testavimas

Siekiant užtikrinti maksimalų saugumą parduotuvių darbuotojams ir lankytojams, „Utenos trikotažo“ darbuotojai registruojami prevenciniam testavimui dėl koronaviruso. Darbuotojai supažindinami su naujausiomis prevencinėmis priemonėmis, taisyklėmis ir rekomendacijomis. „Į parduotuves grįšime maksimaliai atsargūs ir atsakingi – parduotuvėse netrūks apsaugos priemonių tiek darbuotojams, tiek lankytojams, patalpų ir paviršių dezinfekavimas vyks nuolat, pirkėjų srautai bus griežtai ribojami,“ – pasakojo R. Varaneckienė.

Nauja išparduotuvė Utenoje

Kitą savaitę duris atveria UTENOS prekių ženklo parduotuvės Kaune (Laisvės alėjoje), Panevėžyje, Utenoje, Tauragėje ir Šakiuose – tos, kurios turi atskirą įėjimą iš lauko pusės.

Utenos mieste, „Utenos trikotažo“ fabriko patalpose, atidaroma ir atnaujinta išparduotuvė. „Mūsų Utenos išparduotuvė iki šiol buvo nedidelė, tačiau aktyviai lankoma ir pamėgta uteniškių. Čia ypač patraukliomis kainomis prekiaujame ne tik „Utenos trikotažo“ drabužiais, bet ir mūsų fabrike pagamintomis kokybiškomis medžiagomis. Nuo šiol pirkėjų lauksime erdvesnėse patalpose, tad turėsime daugiau galimybių plėsti asortimentą,“ – pridūrė Renata Varaneckienė.

Iš viso „Utenos trikotažo“ parduotuvių tinklą sudaro 19 parduotuvių, iš kurių 18 veikia Lietuvoje, viena – kaimyninėje Latvijoje. Dauguma šių parduotuvių yra įsikūrusios prekybos centruose, todėl jų atidarymo data priklausys nuo epidemiologinės situacijos šalyje ir naujų Vyriausybės sprendimų.

AB „Utenos trikotažo“ inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas