Utenoje plečiasi dviejų draugių mados imperija

Justė Kasperavičiūtė ir Gabija Bezzubovaitė su­galvojo įgyvendinti karantino metu užgimusią idėją ir Utenoje įkurti siuvimo studiją „Little match“. Ši veikla sėkmingai vystėsi ir nepraėjus nė porai metų tapo kone mados imperija. Merginos papasakojo „Utenos dienai“ apie savo įkurtos studijos veiklą ir net garsiems žmonėms kuriamus drabužius.

Studijas pasirinko dėl gražaus pavadinimo

Justė dar besimokydama Utenos „Saulės“ gimnazijo­je (būdama vos 14-os) pradė­jo fotografuoti ir 11 metų dir­bo fotografe. Fotografija buvo jos hobis. Išlavinusi įgūdžius ji užsiėmė komercine fotografija, fotografuodavo svarbias užsa­kovų asmenines šventes. Vėliau žinių sėmėsi besimokydama Grimo akademijoje.

Gabiją nuo pat mokyklos trau­kė mada, todėl baigusi Utenos Dauniškio gimnaziją mergina įstojo į Kazimiero Simonavičiaus universitetą studijuoti mados in­dustrijos. Studijuodama antrame kurse ir į galvą kimšdama vien sausą teoriją ji ėmė svarstyti, ką reikės daryti gyvenime pabaigus studijas. „Pasirinkau šias studijas todėl, kad patiko studijų progra­mos pavadinimas, betgi kur Lie­tuvoje ta mados industrija… Čia net nėra mados namų“, – šypso­damasi atviravo Gabija. Mergina norėjo siūti drabužius, todėl nu­sprendė pasimokyti dar ir profe­sinėje mokykloje. Studijas uni­versitete ir profesinėje mokykloje baigė ir diplomus gavo tais pa­čiais metais. Vėliau dar gilino ži­nias studijuodama drabužių kons­travimą-modeliavimą.

striukės vyrams

Visą straipsnį skaitykite antradienio laikraštyje „Utenos diena“.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas