Utenoje kuriama Kalėdų pasaka (video)

Stebuklinga, spalvinga, nepaprastai graži ir paslaptinga Kalėdų pasaka šviesos, ramybės ir jaukumo žingsneliais keliauja per Uteną. Tradiciškai dvi nuostabios gyvos eglės įsikūrė Utenio aikštėje ir Kultūros centro aikštėje. Ir sužibo, suspindo, nušvito taip ryškiai ir viliojančiai – lyg visos gruodžio žvaigždės būtų sutūpę ant jų sakais kvepiančių šakų. O dar trys jų sesės papuošė miesto mikrorajonus.

Utenos kultūros centro aikštėje iškilo visas Kalėdų miestelis. Jau nebe pirmi metai čia mielai apsistoja linksma baltųjų lokių šeimyna. Šįmet vienas iš jų užsikorė ant Kultūros centro stogo. Jo pavyzdžiu tuoj pat pasekė išdykėlis Nykštukas. O kiti, šelmiai ir rimtuoliai, geraširdžiai ir gudruoliai – lokiai, nykštukai, miško žvėreliai, kuriuos išradingai sukūrė Kultūros centro dailininkai–dekoratoriai ir jų talkininkai, jaukiai įsitaisė jiems labiausiai patikusiose aikštės vietose. Tos vietos neatpažįstamai išgražėjo – štai ir didžiulis Stebuklingas Žibintas, šventėms pridygusių, netikėtai skubiai išaugusių pušelių, eglučių pulkai. O languose – sužibę nuostabios žvaigždės.

Stebuklų bus dar daugiau. Kultūros centre jau ruošiamas Kalėdinis kambarys, kuriame apsistos Kalėdų Senelis ir galės ramiai, atidžiai skaityti vaikų ir visų mūsų, tikinčių Kalėdų stebuklu, laiškus. Juos iš Kalėdų Senelio pašto dėžučių, esančių prie Kalėdų eglių, surinks ir pristatys jo darbštieji padėjėjai.

Utenos kultūros centro inf., Adolfo Sinkevičiaus nuotr.

Šarūno Trinkūno, Adolfo Sinkevičiaus, Roberto Kiburto video

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Sponsored Video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas