Trečiadienį Utenos miesto centre, K. Donelaičio g. 4, duris atvėrė naujas „Eglės sanatorijos“ padalinio „Eglės reabilitacijos centras“. Į beveik 300 kv. m. centro atidarymą susirinko būrys Utenos miesto įmonių vadovų, centro darbuotojų, uteniškių.

„Eglės reabilitacijos centro“ atidarymo juostelę perkirpo jo vadovas Artūras Salda ir Utenos rajono savivaldybės meras Marijus Kaukėnas
Atidarymo kalbą sakė jo vadovas Artūras Salda, dėkodamas kolektyvui bei pristatydamas centro teikiamas paslaugas. Naujo centro atidarymo ceremonijoje dalyvavo ir Utenos rajono savivaldybės meras Marijus Kaukėnas, kuris linkėjo kuo daugiau klientų ir džiaugėsi į miestą ateinančiais naujais verslais.
Iš tiesų, tai nėra visai nauja įmonė, o labiau jos plėtra. Tai – jau daugeliui uteniškių gerai žinoma UAB „Helona“, kuri buvo įsikūrusi Aušros gatvėje, pakeitusi pavadinimą ir persikėlusi į ženkliai erdvesnes patalpas.
Laikraščio „Utenos diena“ inf. ir nuotr.























































































